2737
2734
عنوان

کیا سزارین زایمان کردن بیاین دلداریم بدید خواهشا😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8839 بازدید | 249 پست
من طبیعی بودم اولی دومی سز شدم  برو خداتو شکر کن گفت سز کنی

خب اخه اولی سز بشه تا اخر سز میشی😭😭تازه وقتم ندادک...وقتی ک ماه چهارم دکتر سونو گفته بود۸شهریور...رو همین حساب کرده...گفتم خب اگ قراره سز بشم خب پس زودتربزن دیگ خسته شدم...میگه باید دردت بگیره اگ تا اون تاریخ نگرف بعدش ...

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بسته ب لگن مادر داره

اره دیگه الان این خانوم  که بالاتر از دکتر نمیدونه  دکترش چیزی میدونه گفت سز وگرنه تواین دولت  که  به راحتی کسیو سز نمیکنن

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
2728
چمد روزه سر پا شدی؟؟؟درد نداشتی بعدش؟؟

سلام عزیزم به عنوان کسی که هم زایمان طبیعی داشتم هم سز بهت سز رو پیشنهاد میدم

دردهای بعدش خیلی کمه با شیاف و مسکن کنترل میشه

من روز دوم خودم راه میرفتم

حتی بچمو میبردم دکترو چک زردی و ...

فقط غذاهای مقوی بخور

شستشو و نظافت قسمت بخیه خورده رو رعایت کن

زیاد خم و راست نشو

جسم سنگینم بلند نکن

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
پولش ک بیمارستان دولتی انحام میده هم سزارین هم طبیعی...البته شنیده بودم دکتریه ک روی سزارین بیشتر تا ...

خب برو همون بیمارستان بدون دکتر خودشون تلاش برای طبیعی انجام میدن،نشد سز

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
من سزارین شدم خیلیم راضیم از چیش می‌ترسی 

از بخیه هاش...از دردای بعدش...ازایتکه بعدش تنهام چیکارکنم...تازه وقت درست و حسابی هم نداد...فقط وقتی ک دکتر سونو ماه چهارم برام تعیین کرده رو همون حساب کرده..میکه باید دردت بگیره یا اتفاقی بیفته تا تون تاریخ...اگه طوری نشد بعدش زایمان میکنی سزارین!!نممیفهمم چی میکه واقعا

2738
اره دیگه الان این خانوم  که بالاتر از دکتر نمیدونه  دکترش چیزی میدونه گفت سز وگرنه تواین د ...

نه بابا ‌ بعضی دکترا کلن اصرار ب سز دارن

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
خب اخه اولی سز بشه تا اخر سز میشی😭😭تازه وقتم ندادک...وقتی ک ماه چهارم دکتر سونو گفته بود۸شهریور... ...

خب تا ۸ شهریور هنوز مونده  کاراتو انجام  بده خوشبحالت  ۸ شهریوری  ومن ۷  مهرم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
شاید لگنت کوچیکه معاینات کرد؟

نه معاینه هم نکرد کبگم حداقل لگنم کوچیکه...از رو شکم فقط گف اولش..بعدم فرستاد سونوی اورژانسی...گف باز هفته دیگ بیا...

ابجی منم مث شما بود اصلا به طبیعی فک نمی‌کرد رفت دکتر وزن بچه ۳٫۷۰۰بود بعد چندساعت دیدن بچه دنیا نیمومد فهمیدن ناف دور گردن بچه هست و همچنین بچه پی پی کرده بود و از طرفی دکتر گفته بود قبل از اون میبایس سزارین بشی هم بخاطر وزن بچه زیاد بوده  خداراشکر سزارین کرد و پمپ درد هم گرفت  اصلا احساس درد نکرد ابجیم نه روز بعد زایمان خودش بچشو نگه داری میکرد هیچکی سرش نبود

روز بعد زایمان زنگ زدم مامانم با ابجیم تصویری دیدم حال اون از منم بهتره من غصشو میخوردم میتونست کمو بیش راه بره

الان خودش میگه من چقدر خنگ بودم میگفتم  فقططططط طبیعی  دیونه بودم درد طبیعی چندساعت کشیدم

الانم چندتا زایمان کنم بازم سزارین میشم خیلی راحته 

منم همه شرایط طبیعی رو داشتم ولی اورژانسی شدم  هرچی قسمته همون میشه اصرار به چیزی نکن  ...

واقعا؟؟؟چطوری اورژانسی شدید؟؟هفته چند زایمان کردید...من همش میترسم برم تا هفته ۴۱-۴۲...خسته شدم دیگ سنگین شدم بدحور..دلم میخواد دیگ هفته ۳۹زایمان کمم

2706