2737
2734
عنوان

کسانی که تجربه زایمان طبیعی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 207 پست
منم همینطور.همش میگم انگار از درد تو یه دنیای دیگه بودم. ولی یه دوستی دارم همش میگه درد نداره اصلا ...

دوست منم همینو میگه اونا یا ادا درمیارن که مثلا ما قوی هستیم و راضی از طبیعی

یا اینکه آستانه دردشون بالاس

منم همینطور.همش میگم انگار از درد تو یه دنیای دیگه بودم. ولی یه دوستی دارم همش میگه درد نداره اصلا ...

من خون ریزی زیادی هم داشتم تا زایمان کنم ببخشید خون همه جا رو برداشته بود دکتره ترسید.. خوش به حال دوستت

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی بچه هنوز کامل درنیومده دردا میرن؟

اره وقتایی ک زورای اخر میزنی دیگه درد نداری من زور زذن اذیتم میکزد زور میزدم  و بچه نمیومد بعد اینکه واژنمم چاک زدن باژم باید زور میزدم واقعا نزدیک بود بیهوش بشم از زور زدن 

2728
2740
واقعا تجربه داری یعنی؟ یعنی درد نداشتی؟ ی دوستی دارم میگه از بس انشقاق حونده بوده حتی ی جیغ نزده. هم ...

انشقاق  رو نمی دونم ولیمن خودم بیشتر  دستورات ریحانه بهشتی رو انجام دادم 

هیچ کدومش موثر نبود 

نه زایمان راحتی داشتم 

پسرم هم بعد به دنیا اومدن  به شدت اذیت کرد 

تا 5 ماه فقط جیغ می‌کشید 

یعنی بچه هنوز کامل درنیومده دردا میرن؟

بیشترش همون انقباضات رحم برای بیرون فرستادن بچه هست وقتی میاد دیگه از اون انقباضات راحت بشی خیلی از دردها میره. اون موقع بین زمین و هوایی، بیقرار. نه میتونی بشینی نه پاشی نه ره بری.. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
والا سزارین شرف داره بخدا حداقل بخیه تو شکمت تو واژن نیست ک خونریزی و ادرار هم باعث درد بیشترش بشن ...

دقیقا همین بلاها سر من اومد هرکی ببینم بهش میگم فقط سزارین گول تبلیغ طبیعی نخورید 

واقعا تجربه داری یعنی؟ یعنی درد نداشتی؟ ی دوستی دارم میگه از بس انشقاق حونده بوده حتی ی جیغ نزده. هم ...

بله پرستارا هم هنگ کرده بودن

نه جیغ زدم نه گریه

قشنگ میخوندم وسطش یه ۵ دقیقه استراحت بعد دوباره

اصلا معجزه خدا بود آخراش بین زور زدنامون با دکتر وپرستار میگفتم میخندیدم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2706