2737
2739
عنوان

حسابداری

146 بازدید | 12 پست

میخام یکم از تجربه هاتون کسب کنم کمکم کنید لطفا...

اینکه چطوره؟

حقوقش چقدره؟

چقدر طول میکشه؟

لطفا نگید برو تو اینترتت...چون میخام از تجربه های استفاده کنم

ممنون 

من تجربه ندارم ولی اطرافیانم که رفتن راضین

بازار کارش خوبه

چون حتی یه مغازه هم وقتی کارش بگیره حسابدار میخواد

یکم سخت و پیچیدس

باید اعصاب داشته باشی و حواس جمع باشی یه صفر اشتباه بذاری همه چی میریزه بهم

یه سری برنامه های کامپیوتری هست که باید کار باهاشون رو یاد بگیری چون زمینه کارت هست

پس باید کامپیوتر داشته باشی و علاقه داشته باشی

زبان هم که دیگه دارن

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ارشد حسابداریم شاغلم بین ده تا دوازده میگیرم

خداروشکر عزیزم موفق باشی، منم یه مدت حسابداری کار کردم دوره دیدم الان چن ماهه دنبال کارم یکی بیمه نداره یکی حقوقش کمه واقعا کلافه شدم

شوهرم حسابداره با ده سال سابقه ۱۶ میگیره

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

تو رشته حسابداری مثل همه رشته ها همه چیز بستگی به خود فرد داره من فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم و در حال حاضر در بالاترین جایگاه این رشته.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738
تو رشته حسابداری مثل همه رشته ها همه چیز بستگی به خود فرد داره من فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم و ...

راضی هستین؟

اگه بخاین یه توصیه بهم بکنین که سر لوحه قرارش بدم اون چیه؟

راضی هستین؟ اگه بخاین یه توصیه بهم بکنین که سر لوحه قرارش بدم اون چیه؟

چند سالتونه؟ و در حال حاضر در چه مقطعی هستید؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
کنکور دادم میخام حسابداری بخونم به توصیه ی کسی ۱۹ سالمه

اگر علاقه به انجام امور مالی دارید و بسیار با حوصله، با دقت و منظبط هستید مطمئنا خیلی زود پیشرفت میکنید و به درآمد خوبی میرسید. توصیه من به شما کار در حین درسه که پیشرفت شما رو قطعا تسریع میکنه.