2737
2734

وای منم دلم میخواد

بعد سرویسشو تو طلافروشیا پرسیدم ارزون بودن☹️ 

یعنی فکر میکردم قیمتش خیییییلی بالا باشه

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
وای منم دلم میخواد بعد سرویسشو تو طلافروشیا پرسیدم ارزون بودن☹️  یعنی فکر میکردم قیمتش خییییی ...

نه آخه دو نوع هست یکی پرورشی هست یکی دیگ اصل ک اون اصلع هم کمه هم گرون 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سریویسشو نمیگم خود مروارید میگم

اینجوری بود اونی که پرسیدم

ولی خب حتما پرورشیه که گرون نبود

اینو تقریبا ۵۰ میلیون گفت پارسال 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
من میخوام طبیعی یا پرورشی قیمت چنده

والله اونجارو نمیدونم ولی فامیلمون آورده گف مروارید اصل فاکتور هم داره

۳ سال پیش ۱ ملیون دادم

اویزاشم  نقرس 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
وای منم دلم میخواد بعد سرویسشو تو طلافروشیا پرسیدم ارزون بودن☹️  یعنی فکر میکردم قیمتش خییییی ...

عزیزم مروارید اصل کمترین قیمتش 10 میلیارد هستش، اینایی که تو بازار هستن پرورشی هستن و ریسه ای دویست تا سیصد هزارتومان هستش 

بنده تو کار سنگ های نیمه قیمتی هستم، ممنون میشم اگر گردنبند یا دستبند یا هر چی با سنگ عقیق، آمیتیست، لاجورد و... اصل خواستید تماس بگیرید یا پیام بدید که جواب بدم 

09301626106 الهه حقی روزتون بخیر عزیزای دل

در ضمن سوالی چیزی در رابطه با سنگ داشتید در خدمتم چون خودم تراشنده ی سنگ هم هستم ❤️

عزیزم مروارید اصل کمترین قیمتش 10 میلیارد هستش، اینایی که تو بازار هستن پرورشی هستن و ریسه ای دویست ...

دیگه در این حدم نیست، مروارید پرورشی که جای خود، مروارید طبیعی ها که گرونن و از دریای خودمون صید میشن بستگی به رنگشون قیمت های متفاوتی دارن، مروارید سفید گرمی میلیاردی نیست! مروارید مشکی گرونه و کمیابه  اونم توی وزن های مختلف قیمت هاشون متفاوت میشه

بر چشم و زبان خوب، رحمت🏡🌱💋🌼
2706