2733
2734
عنوان

چیزهایی که از شادمهرعقیلی نمیدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 7025 بازدید | 46 پست
اصالتش مال طالقانه و اسم اولش هم شادمهر نبوده پدر و برادرش شهید شدن ولی هیچ وقت نخواسته درموردشون ح ...

اکثر این حرفارو تو ی کلیپ گفته به یکی از محریای معروف داشت میگفت حدود 20 سال اینا بود ویدیوش

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادمهر از سال ۷۶ به طور رسمی کار خودشو شروع کرد اما خب چون جنگ تازه تموم شده بود فضا یه خورده بسته بود و به کاراش مجوز نمیدادن

برای همین مجبور شد آلبوم دهاتی رو خارج از سلیقه و پسند و استاندارد خودش ارائه بده  تا مجوزش رو بگیره که موفق هم میشه که البته اون روزا کار خیلی خوبی هم بوده

اما شادمهر اصلا این آلبومش رو دوست نداشته

سبک شادمهر بیشتر سبک پاپ مخلوطی از موسیقی غربی و شرقیه که اجازه چنین سبکی رو بهش نمیدادن و به همین دلیل تصمیم میگیره وطنش رو به مقصد کانادا ترک کنه

اما نه برای همیشه

ولی حرف و حدیث ها اینقدر زیاد میشه که مجبورا دیگه برنمیگرده

شادمهر راه خیلی هارو مثل محسن یگانه رامین بیباک و حمید عسکری و....  برای خوانندگی و سبک آزاد باز میکنه 

اما خودش هیچ وقت نتونست از این راهی که باز کرده استفاده کنه

تو یه مهمونی تو شمال که بازیگرا و هنرمندا و... بودن با ژینا کلانتری آشنا میشه

ژینا اون موقع بازیگر بوده 

اشنایی همانا و عاشق شدن شادمهر هم همانا

طوری که تو هر مجلسی  باهم دیده میشدن

بهمن سال ۸۰ بود که ژینا برای شادمهر هم یه تولد میگیره و هم گودبای پارتی

و فروردین ۸۱ بود که شادمهر ایرانو با یه گیتار ترک میکنه

شش ماه بعد که برمیگرده میبینه ژینا ازدواج کرده و دل شکسته برمیگرده کانادا

دوری از وطنش و شکست عشقی که خورده بود چندماهی اونو درگیری بیماری شدید افسردگی میکنه

2728

سه الی چهارسال تو کانادا میمونه تا کاراش برای اقامت تو آمریکا اوکی شه

تو این مدت خیلی بی قراری میکرده

حتی تو تماس تلفنی که با محمد اصفهانی داشته بیتاب برگشتن بوده و گفته که حاضره دیگه نخونه و گمنام آهنگ سازی کنه

اما محمد اصفهانی اونو از این تصمیم منصرف میکنه

روزا به سختی براش میگذشته تا اینکه موفق میشه بره امریکا

خیالی نی )تیکه کلام شادمهره مخصوصا وقتی خیلی ناراحته از این جمله کوتاه خیلی استفاده میکنه

خیالی نی

آهنگشم که یادتونه

عروسکی بودم برات که تو بهم نفس دادی

دلمو یه روز خریدی فرداش آوردی پس دادی

متن این آهنگ کار آقای شاهکار بینش پژوه هست

و ایشون تو این شعر از خود تیکه کلام شادمهر استفاده میکنه 

و یه آلبوم پر طرفدار هم با تیکه کلام خودش داره👏

سر یکی از کاراش با میا آشنا میشه و چندسالی دوست میمونن که از سر لجبازی با ژینا و گرفتن اقامت امریکا با میا ازدواج میکنه

میا یه دختر فیلیپینیه که طراح جواهر  و مد و..هم هست ولی اصلا تو کارش موفق نبوده

شادمهر با کسی ازدواج میکنه که به گفته خودش هیچ وقت عاشقش نبوده 

عشق شادمهر ژینا بود که قلبشو میشکنه

این شکست عشقی باعث میشه شادمهر تو بیشتر آهنگاش همیشه از بی وفایی گله کنه 

و سبک قالبش هم درد و دل و بی وفایی عشق و گم کردگی باشه

تاپیک قبلت کامل خوندم... ۹۹ درصدشو میدونستم چیزی پنهان نداره

خب منم تا حدودی خود حرفای شادمهر رو زدم

از اون چیزی که خودش گفته هم بیشتر نگفتم

چون درست هم نیست

فقط یکم خصوصیات اخلاقی شو شکافتم

2738
خب منم تا حدودی خود حرفای شادمهر رو زدم از اون چیزی که خودش گفته هم بیشتر نگفتم چون درست هم نیست ...

ممنون 

هنوزم مونده

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
یه مدت دوس پسرم بود اماولش کردم .بین خودمون بمونه من همون ژینا هستم

ژینا گلمن رومیگی؟

راستی کحایت نیستش دیگه انگار توی سایت؟۷😕

[[[توکه مَجازی لاتی ،یه ساله بسته بگیر🫵😂( مهدیار)]👇 مُعافه اعصاب روان ،حوصله بحثم ندارم* من خطرناک نیستم اگه بعضیا نَخارن( نخارید دیگه ناموسا)**👈ببین بی ادبی کنی ما مُخِمون نمیکشه👉***من درمقابل سسشعر گفتناتونم هیچ دفاعی نمیکردم ازخودم ولی الانم دفاعی درکار نیس فقط حمله میکنم کلا حال کردم اَرنجو هجومی ببندم ،سه پنج دو بازی کنم...اینم بذار جیبت ترش کردی خوبه برات🍭
خیالی نی )تیکه کلام شادمهره مخصوصا وقتی خیلی ناراحته از این جمله کوتاه خیلی استفاده میکنه خیالی نی ...

شاعر خیالی نیست، شاهکار بینش پژوه نیست. اگه تو ویدئوش هم ببینی نوشته unknown. اگه کار شاهکار بود همون موقع میزدن. شاعرش، یه شاعر عزیزدل گمنام هست

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

خوب؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706