2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اینا قرص مخمر جو هستن؛ من یکی دو دوره استفاده کردم قبلا.‌ اونموقع ها لاغر بودم ولی من برای جوشهای صورتم رفته بودم دکتر پوست. اونم علاوه بر داروهای رفع آکنه؛ قرص مخمر جو هم بهم میدادکه هم صورتم و پرتر میکرد هم پوست و شفافتر نشون میداد. مشکلی ام برام پیش نیومد

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

من هر شب بعد شام ی مولتی مینرال میخوردم عالیه

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
آخه تا چن وقت بخورم، الان دارم قرص ویتامین ای میخورم، چه قرص جوشانی عزیزم

ویتامین ث برو دارو خونه بگو میرم باشگاه بهترین قرصو بهت میدن عزیزم 

هرچی میخوری فقط مخمر نخور ب شدت بده 

رو دندونم تاثیر منفی و مخرب میزاره

تا چه مدت خوردی فدات؟ بسته ایی چند

من هر وقت وزن کم میکنم ب مدت دو ماه میخورم کلا چاق میشم ارزون خارجی داره و ایرانی 

یادم نیس ب خدا چون جدیدا نخرید

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2706