2733
2739

دوبار بعد از اون ماجرا یعنی شبش و فردا صبحش بی بی زدم منفی شد 😑 بعد امروز ببخشید اول صبح قبل خرید بی بی چک یدور رفته بودم دستشویی بعد از خریدن بی بی چک یادم رفت بی بی رو ببرم باز رفتم دسشویی بعد بار سوم تقریبا ۵ دیقه بعدش در حد چند قطره اومد ریختمش تو بی بی چک یه هاله ی کمرنگ انداخت خواستین میذارمش ولی درحدی نیست که تو عکس مشخص باشه من حامله ام آیا؟ میخواستم برم آز بدم ولی اولا که میخوام بی خبر از خانواده ها باشه الان شرایطش نیست دوما دوستام میگن زوده هنوز یه هفته ام از اخری روز پریود بودنت نگذشته

01/10/01 بی بی چکم مثبت شد 🥰 خدای مهربون هیچکسو منتظرِ دیدنِ نی نی کوچولوش نذار🥺🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مطمعنی پریودی؟.

عزیزم بودم 

روز اخر پریودم یه بی بی زدم مثبت شد

بعد شبش زدم منفی شد دوباره فردا صبحش زدم منفی شد الان عکسشو گذاشتم امروز بعد تقریبا ۳ روز هنو هاله ی کمرنگ😑

01/10/01 بی بی چکم مثبت شد 🥰 خدای مهربون هیچکسو منتظرِ دیدنِ نی نی کوچولوش نذار🥺🤲
بابا چقدر پول به بی‌بی چک میدین یکم صبر کنید خبری باشه متوجه میشید اکه پریود شی که دیگه حامله نیستی& ...

من ۶تا بی بی چک خریدم و از دادم  قبل موعدم ولی حالا ک عقب انداختم دلم نمیادپولمو بدم بی بی چک و برم ازمایش خخخخ دلم میخوادیهو بذارم سر۶هفته یاشاید۸هفته  برم دکتر

یا رب نظر توبر نگردد
یعنی ی هفته بعد پریود بی بیت مثبت شد؟

روز اخر پریودم یه بی بی زدم مثبت شد

بعد شبش زدم منفی شد دوباره فردا صبحش زدم منفی شد الان عکسشو گذاشتم امروز بعد تقریبا ۳ روز هنو هاله ی کمرنگ😑

2706