2737
2734
عنوان

همه مردا اينطورن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 31 پست
واقعا دارم اذيت ميشم  تازه عروسم ولي خودم هزينه هامو درميارم حتي پس اندازم ميكنم براي خودم&nbs ...

مرد فقط وقتی ببینه خوشش میاد نه اینکه بشینی براش توضیح بدی میخوام برات دامن کوتاه بپوشم خب اونم میگه دامن کوتاه براچیته دیگه. اصلا نگو انجام بده

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اصلا چرا باید بدونه شما میخواید دامن بگیرید؟ مردا با ما زنا خیلی خیلی فرق دارن.از کسایی که میگن یه چیزیش هست تعجب میکنم و احساس میکنم یا بچه هستن یا مجرد. مردا ذوق خیلی چیزارو که ما داریم ندارن بعلاوه اینکه این روزا تحت فشار شدید اقتصادی هستن.کام خودتو تلخ نکن با این چیزا

خودش فهمیده بود منظورم چیه  منظورش ابن بود نمیخاد پیش منم بپوشی یه لباس معمولی بپوش خوبه

گلم مثلا میخواد خود شیرینی کنه تو هم به دل نگیر برین خوش باشین این چیزهارو بهش نگو سوپرازش کن

2738
یعنی میگین خوشش میاد ؟

اره چرا که نه. خوشش میاد. ولی بهش بگی میخوام اینکارو کنم اونکارو کنم فکرمیکنه داری به زحمت میفتی. جدی دارم میگم . فقط باید انجام بدی اونم ببینه و عادت کنه همین

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
یعنی کاملا طبیعی عه ؟

بنظر من بله چون من همسرم خیلی مرد خوبیه و خیلی خوشبختم خداروشکر ولی اونم تو همچین سفرایی ذوق نداره و دلیلش این نیست که منو دوست نداره.برعکس تو سفرهای دسته جمعی سرشار از ذوقه و‌منم هیچوقت ناراحت نشدم

بنظر من بله چون من همسرم خیلی مرد خوبیه و خیلی خوشبختم خداروشکر ولی اونم تو همچین سفرایی ذوق نداره و ...

افرین چه زن با درکی.

شوهر من کلا برا هیچ جا ذوق نمیکنه زیاد.لباس زیرم حیلی براش مهم نیس. شاید خیلی از مردا همینن نمیدونم. به جز معدود مردای خیلی زندوست و عاشق بقیشون بی ذوقن فک کنم. مال من که هیچچ وقت برام یه کادو نمیگیره . تو سی هشت سالگی پدر شده بود یه شیرینی درست حسابی نگرفت. از نطز اون خرج اضافیه😑.ولی خرج خونه خوب میکنه. خودمم شاغلم .

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2706