2733
2734

به جای این تاپیک ها برو ازمایش بده

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنوز موعدم نشده  

پس صبر کن بیخیال

در ضمن سنی نداری بچه برای چیته

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        
2738

دوروز دیگه بزن ببین اگه پررنگتر شد مبارکه ولی اگه مثل این شد  نه، از موعدت هم بذار رد بشه

انشاءالله به زودی مامان میشی

حتی اگه دیدی پررنگتر شد زود نرو آزمایش بده چون عددش پایینه و کلی بهت استرس خارج رحمی و فلان و اینا میدن، حداقل سه چهارروز بگذره

تو عکس معلوم نمیشه هرچی عکس گرفتم ولی اینجوری از همون ثانیه اول خط دومش رو دارم میبینم بدون اینکه زی ...

خب صبر کن تا موعدت بشه باز تست بزن،الان اگرم باشه عدد بتا هنوز پایینه باید آزمایش رو تکرار کنی ، ان شااللّه که مثبته

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
دوروز دیگه بزن ببین اگه پررنگتر شد مبارکه ولی اگه مثل این شد  نه، از موعدت هم بذار رد بشه ان ...

دیوزر هم زدم بعد ۱۰ دقیقه یه هاله انداخت ک خودمم می دیدم بعد باز امروز صبح زدم همون ثانیه اول یه هاله انداخت

این ماه دیگه ...
2706