2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کانال نائبان صلواتی انجام میدن.مطمئن هستن

https://t.me/JoinS1ha

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
@نوک_طلا     گلم اگه اشتباه نکنم شما یه بار گفته بودی نتیجه گرفتی

اره عزیزم میشناسم یه خانومه .نفسش حقه

از کانال نائبان هم میتونی بگیری فقط مبلغش بالاتره فک کنم ۷۰۰ ۸۰۰ میگیرن اگه خواستی خصوصی شماره وادرسش رو میدم

اره عزیزم میشناسم یه خانومه .نفسش حقه از کانال نائبان هم میتونی بگیری فقط مبلغش بالاتره فک کنم ۷۰۰ ...

عزیزم اگه لطف کنی شمارشو بگی ممنون میشم،من بلد نیستم شما درخواست بده من جواب میدم برام بفرست.

این کانال نائبان که میگی چه کانالی هست؟

منظورت تلگرامه؟

یه سوال دیگه در طول مدت چله خودت چه کارهایی کردی؟

2738
عزیزم اگه لطف کنی شمارشو بگی ممنون میشم،من بلد نیستم شما درخواست بده من جواب میدم برام بفرست. این ک ...

من سعی کردم گناه نکنم و نمازامو بخونم اما راستش زیاد رعایت نکردم ادم نباید دروغ بگه زیاد اهل نماز اینا نیستم بخاطر همین سختم بود وهرروز صدقه دادم 

من نتیجه گرفتم نائب هن داشتم

عزیزم چه کارهایی کردی؟

برا همه ی روزها نائب گرفتی،یا برای روزهایی که خودت نمیتونستی؟

نائب رو چطور پیدا کردی

حاجتت چی بود اگه دوست داشتی بگو

@گنجشک۱۳    

سلام گلم.من امروز امضای شما رو دیدم،راجع به چله.اگه امکانش هست راهنماییم کنید و نائب مطمئن بهم معرفی کنید،چون خودم با وجود بچه های کوچیک نمیتونم بخونم،میخوام نائب بگیرم

کانالی که توی امضات نوشتی واسه تلگرامه؟