2737
2739

کتاب ملت عشق چطوره؟😍

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بوش اگه هنوز خوبه استفاده کن الان دیگه پیدا نمیشه حیفه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
کتاب ملت عشق چطوره؟😍

منو دوستم باهم میخونیم، راستش من زیاد خوشم نیومد ولی اون میگه عالیه.

فکر میکنم من یکم‌زود خوندم زیاد درکی ازش ندارم

من ۱۵ سالمه دوستم ۱۸

کتاب تخت خوابت را مرتب کن و بی‌شعوری رو خیلی بیشتر دوست داشتم

آخیش
2738
منو دوستم باهم میخونیم، راستش من زیاد خوشم نیومد ولی اون میگه عالیه. فکر میکنم من یکم‌زود خوندم زیا ...

ممنون عزیزم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
پیدا نمیشه اصلا این قدیمی ام هست بهتره  زده به سرم استفاده کنم

حیییف، واقعا عالی بود چون من تو سرما لبام خشک میشه خیلی روم جواب میداد

مراقب باش نخوریش حداقل 

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2706