2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلااااااا 

با چشمای خودم همچین موردی رو دیدم پشیمون بودن

فقط بگو برو دنبال علاقت! همین

البته اگه مطمئن باشه از همه چیزش

نگران شغلم نباشین اتفاقا داوطلب کنکوری کمتره 

میتونه دبیر ریاضی هم بشه و کلی چیزای دیگه

2728
2738

عزیزم این چه حرفیه که ریاضی پسرونه است و فلان رشته دخترونه لطفاً این تفکر و نداشته باشید و به مسائل جنسیتی نگاه نکنید و تفکیک اشون نکنید

لطفاً بذارید به هر چیزی که علاقه داره ادامه بده باور کنید آینده اونه شما آیا راضی هستید پس فردا روز توی یک رشته مربوط به تجربی موفق بشه و به شغلی برسه اما خوشحال نباشه و حسرت گذشته رو بخوره؟

باید بچه هامون توی رسیدن به خواسته هاشون کمک کنیم و بذاریم خودشون بر اساس علاقه اشون برای آینده خودشون تصمیم بگیرن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
اصلااااااا  با چشمای خودم همچین موردی رو دیدم پشیمون بودن فقط بگو برو دنبال علاقت! همین البت ...

میگم حیف نیس تجربی نره ریاضی بره شغل و بازار کار در رشته مهندسی سخت نیس برا یه دختر؟

ریاضی بازار کارش نسبت به تجربی ضعیفه خیلی شغلاشون مزخرفن تجرلی بهتر تازه تا موقع کنکور دختر ش ...

منم همینو میگم. حیفه دختر به این باهوشی خودشو حیف کنه بره ریاضی

هرچی علاقه اش هست براش بهتره

اینکار باهاش نکنید به زور رشته ای که دوست نداره اونم تجربی این همه استرس درس خوندن و کنکور چی از بچه میمونه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2706