2733
2734
عنوان

ده سال بعد کجایین ؟

1136 بازدید | 128 پست

بیاین یک تصور از ۱۰ سال بعد داشته باشین و به صورت داستانی بنویسین . 

قشنگ بنویسید شاید اتفاق افتاد هیچ چیز غیر ممکن نیست هیچیییی 😃🤍

از بهر چه می تازی؟زندگی مقصد نیست زندگی مسیر است…

ان شاء الله اون دنیا و تمام

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین جا رو تخت که دراز کشیدم ولی با این تفاوت که ۳تا بچه دور و برم هستن🥺🥺🥺🥺🥺🥺

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

امضام به واقعیت تبدیل شده

شدیم یک خانواده ی چهار نفره..هی میریم مسافرت 

سفرهای خارجه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740

پسرام 16 و 13 ساله هستن دیگه آقا شدن. همسرم مغازه زده و کلی شاگرد داره و شبها زود میاد خونه خونمون هم نزدیک مغازه هست حتی ظهرها هم میاد خونه. غرب تهران یه خونه 150 متری سه خوابه خریدیم و یه مغازه که همسرم توش مشغوله. خودمم دارم درس میخونم احتمالا یا سر کار میرم چون بچه ها بزرگ شدن..... 

آرزوهام حدودا 20 میلیاردی پول میخواد ولی من به خدا امید دارم❤️

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 

هیچ مردم و ب زندگی پایان دادم و همه سرقبرم نشستن😄

یه جوری همتون عرق میخورید و گل میکشید که روم نمیشه بگم من هنوز شیر کاکائو با کیک میخورم🥲💔 دفعه بعدی که با خودم فکر کردم 😐" نه این حتما با بقیه فرق داره"😐کاش ابلفضل بزنه کمرمو از وسط دو نیم کنه تامام:/😹💔
ای بابا چرا انقدر نا امید؟ 

این دنیا دقیقا چه قشنگی و دلبستگی داره که بخام ده سال دیگه هم توش بمونم... هیچی منو موندگار نمیکنه فقط پسرم که اونم تا ده سال دیگه بزرگ میشه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ده سال بعد همینجوری رو مبل دراز کشیدم 33 سالم شده همچنان پوستم پره جوشه همچنان دارم خرج دکتر پوست میکنم 

هنووووزم 46 کیلوم ام ذره ای تغییر نکردم 

بازم در ب در دنبال پودر و قرص و دکتر چاقی هم ....

ازدواج هم نکردم هییشکی عاشقم نشده همچنان