2733
2739
عنوان

پلی کستیک‌

771 بازدید | 52 پست

سلام منم ۲۲سالمه پلی کستیکم ۱۱ماه اقدامم ۳ماه لتروزول و متفورمین و دوفاستون خوردم ولی هیچ فایده ای نداشت😭😭😭😭تا این ماه ک پریود شدم ب صورت لکه بود ب مدت دو روز ده روز بعدش خونریزی شدید پیدا کردم دیگ خسته شدم😭😞نمیدونم چیکار کنم داروهام قط کردم می‌خوام ورزش کنم و اصلاح رژیم غذایی ولی نمیشه مخصوصا تو غذا  اصلا موندم هم دارو هام  قط کردم هم ن ورزش میکنم ن غذا رفتم دکتر فیزیو تراپی با دستش رحممو گرم کردو... گفت قرص نخورورزش کن .... الان واقعااا موندم چیکار کنم حرف فیزیوتراپ گوش کنم یا دکتر زنان ک میگه قرص بخورم

مجردیت نمیدونستی؟

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلاح سبک کن ایشالا که درست بشه... داروی زیادی هم خوب نیست یه چند مدت ورزش کن ورژیمتو رعایت شاید نتیجه گرفتی

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2738
میدونستم نزدیک دوسال هم درمانی کردم ولی بعد از عروسی تو یک هفته دوتا قرص اورژانسی ضدبارداری خوردم دو ...

وای بعضی از قرصا خیلی بدن منم پلی کیستیکم 

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
اصلاح سبک کن ایشالا که درست بشه... داروی زیادی هم خوب نیست یه چند مدت ورزش کن ورژیمتو رعایت شاید نتی ...

اره خودم قصد دارم فقط متفورمین بخورم برا لاغری بقیشو دیگ نخورم و ورزش کنم تا هرچی خدا بخواد

2706