2737
2739
70مستاجرم تهران😀اینایی که 200 متر و150 متر اینطوریه خونه هاشون احتمالا شهرستان و روستاست  

احتمااالا شهرستان یا روستا یعنی چی 🤔یاداور شم تهرانم خودش شهرستانه اصلا معنی شهرستانو میدونی🧐 

خب تویی ک تهرانی حقوقتم چند برابره چرا خونه نداری مثلا اومدی مسخره کنی؟ 

کجای تهران مستاجر هستی اصلا؟ بستگی داره اون هفتاد متر کجا باشه اصلا چقدر رهن دادی 

الان نگو تو فرشته میشینم سه میلیارد رهن دادم ک خندم میگیره 😂

خودت با همون پول رهنتم نمیتونی بیای شهرستان خونه بخری. منی ک ساریم خونه زیر دو سه میلیارد اپارتمانی اشغال تحولیت میدن  سرت زیر برفه قیمت زمینا و خونه ها.. چندین برابر شد اگه اونجا گرون شد طرف ماهم گرون شد

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمااالا شهرستان یا روستا یعنی چی 🤔یاداور شم تهرانم خودش شهرستانه اصلا معنی شهرستانو میدونی🧐  ...

گفتم احتمالا خانم نگفتم حتما..در ضمن من اگه برا پز اومده بودم نمیگفتم مستاجرم میگفتم خودم خونه دارم در ضمن سرمم زیر برف نیست از قیمتا هم خبر دارم... این که من مستاجر هستم و خودم صاحبخونه نیستیم به خودم مربوطه شایدم چون دوست ندارم همون دوسه ملیارد وبدم تو آشغال دونی زندگی کنم😂نیازی هم ندارم به اینکه ثابت کنم کجا میشینم چون برام مهم نیستید با عرض پوزش😄شما هم اگه تونستی و دلت خواست از پنت هوس خودتون بیایید بیرون بیایید روستای تهران قیمت بپرسید با تشکر😙

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
2728
گفتم احتمالا خانم نگفتم حتما..در ضمن من اگه برا پز اومده بودم نمیگفتم مستاجرم میگفتم خودم خونه دارم ...

همون اشغال دونی هم نداری   😂

جواب دادنم بلد نیستی بای 

همون اشغال دونی هم نداری   😂 جواب دادنم بلد نیستی بای

نه چون مثل شما نیستم بتونم تو آشغال دونی زندگی کنم😂😂شما که جواب دادن خیلی بلدی چی بهت دادن؟ 😕

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
همون اشغال دونی هم نداری   😂 جواب دادنم بلد نیستی بای

بعد مگه اونجایی که شما زندگی میکنی خونه هم داره به گفته خودتون الان تو آشغال دونی ک هیچی تو سگ... داری زندگی میکنی اسکل😂

بعد مگه اونجایی که شما زندگی میکنی خونه هم داره به گفته خودتون الان تو آشغال دونی ک هیچی تو سگ... دا ...

مگه من گفتم تو اون خونه هام شل مغز 😂 

یعنی سه میلیارد خونه ای خیلی معمولی ک قطعا تویی ک لنگ وام سهام عدالتتی  هم نمیتونی بگیری. تو نهایت اسلام شهر رو نظام ابادی ک اونام بعیده دنبال وام و کپن سهام عدالتشون باشون. 

2738
مگه من گفتم تو اون خونه هام شل مغز 😂  یعنی سه میلیارد خونه ای خیلی معمولی ک قطعا تویی ک لنگ و ...

ساری رو والا اومدیم دیدیم یه مشت آدم در پیت ریخته توش که از عبدل اباد هم بدترن اسکل چی فکر کردی تو سگ دونی میشینی وااق واق خوب بلد یااااا کلک باز خوبه مثل تو دنبال فضول نمیگردیم زندانی که هیچی تمام خاندانتم مثل خودتن؟؟؟؟ 😂

مگه من گفتم تو اون خونه هام شل مغز 😂  یعنی سه میلیارد خونه ای خیلی معمولی ک قطعا تویی ک لنگ و ...

ببین تو چه سگ دونی زندگی میکنی که صدای همسایه ازارت میده اسکل صدای اونا بلند نیست خونه تو سگ اونیه خبر نداری😂😂😂

ساری رو والا اومدیم دیدیم یه مشت آدم در پیت ریخته توش که از عبدل اباد هم بدترن اسکل چی فکر کردی تو س ...

حالا انقدر ب در دیوار نزن پاره نشی 😂😂😂 

احتمااالا شهرستان یا روستا یعنی چی 🤔یاداور شم تهرانم خودش شهرستانه اصلا معنی شهرستانو میدونی🧐  ...

چیزی نگفت طفلک گفت معمولا شهرستان خونه های بزرگ داره 

چقدر دلت پر بود 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40