2733
2739

همه بهم میگن مسئولیت داره از ۸ صبح تا ۱

حقوقش۲ میلیون خوبه؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2728
2738

هر کاری مسئولیت داره.شما یه کار بگو که مسئولیت نداشته باشه.بنظرم بد نیست،بخصوص اگه بیمه کنن و برای رفت و آمدت مشکل نداشته باشی.اگه بچه هم داشته باشی میتونی همونجا ببریش و نگرانی بابت بچه هم نداری.

اگر کار بهتری با حقوق بیشتر میتونی پیدا کن نه، وگرنه خوبه بهتر از بیکاریه

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
من 3ماه رفتم 7کیلوکم کردن خداشاهده5دفعه سرماخوردم پیش بچه ها دیگه نرفتم خیلی خیلی زحمت داره

واقعا؟؟

مسئولیت داره؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2706