2737
2739
عنوان

دانشجوها بیاییننننننننن

132 بازدید | 14 پست

من خیلی استرس گرفتم حس میکنم تابستونم تموم شد😐☹️

دلم نمیخواد برم دانشگاهههه😪کلاسای شما کی شروع میشه؟؟

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببخشید شما دانشجوی فرهنگیان هستید

میتونم یه سئوال بپرسم ازتون؟

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
بله بپرسید

ببخشید معاینه شنوایی سنجی شما چطور بود

من رتبه و ترازم خیلی خوب شده سهمیه ایثارگری دارن پدرم

ولی گوش سمت چپم کم شنوا هست خیلی نگرانم که مصاحبه رد بشم یا نه .. البته من ۱۲ سال با همین گوش درس خوندم تو مدرسه عادی مشکلی نداشتم .. گفتم شما ی راهنمایی کنید

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
ببخشید معاینه شنوایی سنجی شما چطور بود من رتبه و ترازم خیلی خوب شده سهمیه ایثارگری دارن پدرم ولی گ ...

شنوایی سنجی برای استخدام انجام میشه که چندماه بعد از ورودتون ب دانشگاه هست اگه مشکل حاد باشه میفرستن پیش متخصص این کار

شنوایی سنجی برای استخدام انجام میشه که چندماه بعد از ورودتون ب دانشگاه هست اگه مشکل حاد باشه میفرستن ...

واقعااا ؟ بگید بخدا 

خیلی نا امید شدم .. نه مشکل حاد که ندارم

بهم گفتن رد میشی 

واقعااا ؟ بگید بخدا  خیلی نا امید شدم .. نه مشکل حاد که ندارم بهم گفتن رد میشی

اگه خیلی ضعیف باشه شاید رد کنن روی چشم و گوش حساسن

2706