2733
2739

اون واسم ثبت نام کرد ولی جلوی خودم پاکش کرد حالا رفته بود ریکاوری کرده رتبمو نگاه کرده اخه چرا من به هرکس اعتماد میکنم باید گند بزنه تو زندگیم🥺😭

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

خواهر منم قبل کنکور یواشکی رفت از مدارکم عکس گرفت خیلی ناراحت شدم

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی از این کارو از این آدمایی ک اینکارو می کنن بدم میاد😒

بالاخره یکی فهمید واقعا شخصیه من به کسی که با رتبم آسیب نزدم به همه گفتم میخوام دوباره بمونم کنکور بدم کسی رو که الکی امیدوار نکردم واقعا حقم این نبود 

2738

فدا سرت تخس باش اصلا حتی اگه رتبه ی خوبی هم نیوردی اعتماد به نفس داشته باش رتبه فقط یه عدده چیزی از ارزش تو کم نمیکنه که نگران فهمیدن دیگرانی

فکر کن یه تیر به پات خورده و وسط یه جنگل تنهایی😧 وقتی که شب میرسه و داری از سرما تلف میشی،🥺اگه یکی پیدا شه و بخواد بهت پناه بده چیکار میکنی؟درباره ی اصول اخلاقیش ازش سوال میپرسی؟🙂 یا به خوشایند بودن رفتارش فکر میکنی؟🙃 نه! به هیچی فکر نمیکنی،چیزی هم نمیپرسی،فقط میخوای هر جور که شده از اون مخمصه فرار کنی! پس دیگه به من نگو اون عوضی کی بود که باهاش دوست شدی؟، نگو اون لیاقت تورو نداشت! 🖤 من داشتم از سرما میمردم میفهمی؟! 🦢🥀 من تیر خورده بودم! 🦋🌾 اونم نه یکی...                                                   چندتا....!💔
فدا سرت تخس باش اصلا حتی اگه رتبه ی خوبی هم نیوردی اعتماد به نفس داشته باش رتبه فقط یه عدده چیزی از ...

مرسی 🥺🥺🥺آدما همه چیتو با همین عدد قضاوت میکنن

مرسی 🥺🥺🥺آدما همه چیتو با همین عدد قضاوت میکنن

آدما از خداهم ایراد میگیرن کجای کاری😐😂😂

کار خودتو بکن لازم نیست به کسی جواب پس بدی⚘

فکر کن یه تیر به پات خورده و وسط یه جنگل تنهایی😧 وقتی که شب میرسه و داری از سرما تلف میشی،🥺اگه یکی پیدا شه و بخواد بهت پناه بده چیکار میکنی؟درباره ی اصول اخلاقیش ازش سوال میپرسی؟🙂 یا به خوشایند بودن رفتارش فکر میکنی؟🙃 نه! به هیچی فکر نمیکنی،چیزی هم نمیپرسی،فقط میخوای هر جور که شده از اون مخمصه فرار کنی! پس دیگه به من نگو اون عوضی کی بود که باهاش دوست شدی؟، نگو اون لیاقت تورو نداشت! 🖤 من داشتم از سرما میمردم میفهمی؟! 🦢🥀 من تیر خورده بودم! 🦋🌾 اونم نه یکی...                                                   چندتا....!💔
بالاخره یکی فهمید واقعا شخصیه من به کسی که با رتبم آسیب نزدم به همه گفتم میخوام دوباره بمونم کنکور ب ...

ب بقیه ام گفته یا ن فضول😒 

حالا ولش کن بخون سال بعد خوب بده ک دیگ ناراحت نشی وقتی یکی دیگ رتبتو دیدو اینطوری بهم نریزی و غصه نخوری 

اخی داداشا 😐😑

تو تاپیک اخرم قصه زندگیمو نوشتم💙 .                بدکلی سختی و دردبه خواسته و آرامشم رسیدم💖  خداروشکر💚💚برای تک تکتون اشک شوق وخنده ته دل رو آرزو میکنم لحظه ای که خداوند خواسته محالت را براورده میکند💚اما بازم محتاج دعاهای قشنگ شمام💜 عاشق همسرو پسرکوچولومونم روهام مادر❤   امیدوارم زندگی همه به شیرینی عسل بشه💛  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
ب بقیه ام گفته یا ن فضول😒  حالا ولش کن بخون سال بعد خوب بده ک دیگ ناراحت نشی وقتی یکی دیگ رتب ...

نه به بقیه نگفته چون میدونه کارش زشته از این فقط خجالت میکشه .

2706