2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو که بعدش مثل منی و بی خیال امه کارات میشی و به خوابت میرسی

اره دیگه آخه وقتی ساعت 4بیدار بشی نصف روز رفته و عملا اعصابتم خرابه🤦🏻‍♀️

اما خب امروز هر جوری شده زودتر می‌خوابم فردا اگه بانک هم نشد نمیرم به جاش یکشنبه میرم ولی نمیذارم برنامه فردام بهم بریزه 😑

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
کاش بلد بودم لیاقت داشتم میخوندم .

بلدی نمیخواد پاشو وضو بگزر یه چادر سرت کن و وایسا رو به قبله بخون خیلیا لیایت ندارن الان بیدار باشن و بخونن اماخدااین لیابت و به تو داده پس نظر کرده خدایی تو این وقت بخپه این قشنگی بین الطلوعین بیدارز کا نصیب هرکسی نمیشه

2731
کاش بلد بودم لیاقت داشتم میخوندم .

پاشو بخون لیاقت نمیخواد که 

دو رکعته همش

ببین الکتریسته های اضافی بدنت و تخلیه میکنه آروم میشی

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
Mee to  من دارم فکر میکنم فردا باید چ گهی بخورم هم مهمون داریم هم کلاس دارم هم خستمه 😐

مواد غذایی بزار دم دست مهمون بگو یا علی 

من سرگیجه دارم تو بپز 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2740
بلدی نمیخواد پاشو وضو بگزر یه چادر سرت کن و وایسا رو به قبله بخون خیلیا لیایت ندارن الان بیدار باشن ...

آخی باشه بعداً 

ی روزی شروع میکنم 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
Mee to  من دارم فکر میکنم فردا باید چ گهی بخورم هم مهمون داریم هم کلاس دارم هم خستمه 😐

عزیز این چه حرفیه خیلی شیک و مجلسی یه لیست از کارات همین الان بنویس یکی یکی انجام بدا و تیک بزن تاحالت خوب باشه انرژی بگیری براادامه ش اون وسطا هم براخودت چایی دم کن بخور و میوه نوش جون کن