2733
2739
بشین کاراتو بنویس لیست کن پیاده روی برو تو خونه قدم بزن ذکر بگو گردگیری کن لباس اگه برااتو داری اتو ...

چقد انرژی مثبتت زیاده😍قبل خواب همه کارام رو کردم شاید بلند شم وضو بگیرم بعد مدتها نماز بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد انرژی مثبتت زیاده😍قبل خواب همه کارام رو کردم شاید بلند شم وضو بگیرم بعد مدتها نماز بخونم

افرین پاشو بهترین کارو میکنی حالتم روبراه تر میشه ان شالله انرژی مثبتمون تااخر شب همینجور بمونه دعا کن 

تا اب جوش بیاد چایی دم بکشه شش میشه عالیه خخخخ

اخه خوابم میاد بعد وقت خابه

اینکارا واسه کسی خوبه ک ساعت۸ شب بخابه🤣🤣🤣🤣

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!‌‌ 
2728
اخه خوابم میاد بعد وقت خابه اینکارا واسه کسی خوبه ک ساعت۸ شب بخابه🤣🤣🤣🤣

من جای تو بودم صبحانه مومیخوردم میخوابیدم که پاشدم نهارمو بخورم  چون میدونم اینجور بخوابم ظهر میشه ولی اینجوری یه مرحله جلومیفتم

من جای تو بودم صبحانه مومیخوردم میخوابیدم که پاشدم نهارمو بخورم  چون میدونم اینجور بخوابم ظهر م ...

ساعت ۴ پامیشم😂😐بعدم ناهار

صبحانه نمیخورم هیچوقت

تا ۸ و نیمم کلاس دارم😑

2738
ساعت ۴ پامیشم😂😐بعدم ناهار صبحانه نمیخورم هیچوقت تا ۸ و نیمم کلاس دارم😑

اشتباه ترین کار ممکن دوس روز بخوری دیگه نمیتونی نخوری بس که مزه میده اونم باچایی داغ وتازه دم کشیده

اشتباه ترین کار ممکن دوس روز بخوری دیگه نمیتونی نخوری بس که مزه میده اونم باچایی داغ وتازه دم کشیده

من بخورم صبحانه حالت تهوع میگیرم 

منم عادت نداشتم مخصوصا تواین بارداریم بیدار بشم صبحاازوقت تهوعام تمومشد و کم شد تصمیم گرفتم یه یاعلی بگم و بلد بشم برا زندگی خواب و افتادگی و بی حوصلگی که همیشه وقت هست براش اتفاقا به وقت و زود صبحانه میخورم و زد میخوابم وبیدار میشم حالم بهتره