2737
2734
عنوان

دارم ازدلتنگیش میمیرم نمیاد دیدنم😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3903 بازدید | 151 پست
عاقل باش عزیزم…. گوش بده به حرفام من روزی جای تو بودم و حرف هیشکیو گوش نمیدادم و بعد پشیمون شدم ...

ما حدود ۱۰ساله باهمیم

از بچگی باهاش بزرگ شدم

خدا میدونه صدبار تصمیم گرفتم تموم کنم

صدبار رفتم برای همیشه

اما انگار قدرتشو ندارم

هربار با دلتنگی دیونه وار دوباره آشتی کردیم

من خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا بلاکش کن باور کن بلاکش کنی حتی زنگ نمیزنه بپرسه چی شده در این حد یکم گریت میگیره🥲 عوضش غ ...

اره دقیقااااا بلاکش کنم حتی زنگ نمیزنه چون قبلا اینکارو کردم اما میدونی تهش چی سد؟ عین احمقا از شدت دلتنگی به خودم پیچیدم و دوباره رفتم پیشش😭

2731
ما حدود ۱۰ساله باهمیم از بچگی باهاش بزرگ شدم خدا میدونه صدبار تصمیم گرفتم تموم کنم صدبار رفتم برا ...

به نظرم تحت نظر یه مشاور خوب باش

نیاز داری یه نفر تو این‌راه کمکت کنه 

تنهایی شاید خیلی برات سخت باشع

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
منم ۴۰عاشورا برداشتم و هرچی فکرشو بکنی هنوز نتیجه ندیدم

بچه ها اگه خواستید درخواست بدید من داستان اصلیم رو بگم…و چیزی که باعث شد … یعنی حسم بهم میگه باعث شد :) دیگع تاپیک اسی رو خراب نکنم 🥲

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
ما حدود ۱۰ساله باهمیم از بچگی باهاش بزرگ شدم خدا میدونه صدبار تصمیم گرفتم تموم کنم صدبار رفتم برا ...

Vay mg in bet kheyant nkarde bod mg nmikhas ezdevaj kone?

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
2738

اگ کسی به من همچین پیامی بده واقعا بلاکش میکنم من بگم بیا ونیاد من بااینک دوس پسرم یه مدت منو نمیخواست ولی برا دیدن واقعا باکله میومد بعدش ک عاشقم شد منم اذیت شده بودم از دستش باز بیشتر مشتاق تر بود فقط بزار اون دنبال تو باشه برا دیدن نه تو اون بگ من نمیام تو بگی روحم تکه تکه شده عجبه والا برین بهش بگو به جهنم ک نمیای سری بعدی خواست بیاد بگو وقتشو ندارم فعلا چوسی بیابراش 

من الان ک شوهر کردم اینقد چوسی برا شوهرم میام بعد چن روز ک کارشو انجام میدم عین اینایی که چن روزه لب چشمن میخوان آب بخورن و نمیتونن و طاقتشون طاق میشه 

اومد گفت خیانت نبوده زود قضتوت کردی و این چرت و پرتا و منم احمق تر از همیشه گفتم باشه😐

چطوری باور کردی اخه :/

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
2706