2737
2734
عنوان

دارم ازدلتنگیش میمیرم نمیاد دیدنم😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3903 بازدید | 151 پست

مرد ها یه مرحله ای هم دارن که روشون نمیشه بیان بگن پشیمون شدن…سعی میکنن با رفتارشون یه کاری کنن خودت بیای بگی من میرم! که گردن اونا نیافته! حواست و جمع کن تو این مرحله نباشی!

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووووخی چه قشنگ🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 بیا اسی بخون ببین 

خودم یادش افتادم بغضم گرفت 

۵ سال ازون روزا گذشته 

چقدر حس قشنگی بود بغلش عطر تنش 

شور و شوی و استرس و ترس همه چی با هم قاطی شده بود 

منی که تو اون تاریکی دنبال رژ لب بودم بزنم که داره میبینم زشت نباشم 😂😍

مرد ها یه مرحله ای هم دارن که روشون نمیشه بیان بگن پشیمون شدن…سعی میکنن با رفتارشون یه کاری کنن خودت ...

وای که چقدر حق میگی

همینطوره

اسی عزت نفس داشته باش

اصلا از جواب دادن های یک کلمه ایش مشخصه مایل نیست

بخدا ما هممون از این مردا تو زندگی داشتیم

فقط باید ۹ شب بذاریش دم در

اینا بهتر که هیچ

بدتر هم میشن

2731
سختی نمیده حتی زودتر از خواب پاشه  منم این حرصا و خوردم درکت میکنم دلتنگیت و  اما اوایل ...

شوهرمنم همیشه خودش برای دیدنم پیش قدم میشد .از سرویس که پیاده می شد تا خونه می دوید .نمی دونستم یه دفه یکی از فامیلای دورشوندبهم گفت .الانم که بیست سال بیشتر هم می گذاره اگه یه دقیقه بخواد دیر کنه بهم خبر میده بعدش هم ورودش با بغل و بوس .استارتر اینا را نگفتم که دلت بسوزه و فکر کنی داریم فخر فروشی می کنیم .گفتم بدونی دوست داشتن هم مثل چیزای دیگه نشانه های داره که باید این  نشانه ها را پیدا کنی در طرف مقابلت وگرنه به قول جوونای الان ول معطلی

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

استارتر جان عزیزم یکم خودتو کنترل کن.....ببین شاد باش،ناراحت نباش و از چیزیم ناراحت نشو....کلا خودتو در مقابلش ناراحت نشون نده....خودتو با کتاب با دوستات با پیاده‌روی سرگرم و مشغول کن....دفعات ابراز علاقتو بهش کم کن....مهربون و خوش‌اخلاق باش ولی.....بذار خودش زنگ بزنه یا پیام بده....از روزمره‌گیات براش صحبت کن با شوق....وقتی اون بهت ابراز علاقه کرد،فوری نگی منم دوست دارم،منم ال،منم بل،بذار اون بگه تو برا خودت حالشو ببر....خوش‌اخلاقی و آویزون نبودن امتیاز ویژه‌ایه ک آدمو جذذذاب میکنه

راستی هر دو چن سالتونه؟

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2738
وای که چقدر حق میگی همینطوره اسی عزت نفس داشته باش اصلا از جواب دادن های یک کلمه ایش مشخصه مایل ن ...

به خدا به گذشته که نگاه میکنم میگمم حیییییییف که دلم واسه اون عوضی تنگ میشد! و منی که تو اون زمان حرف هیشکی و گوش نمیدادم!!! حیف‌وقت و اشک هام!

و روزی هزاااااار بار خدا رو شکر میکنم که با اون عو-ضی کارم به ازدواج نکشید و الان خدا یه ادم خیلی مهربون که برام ارزش قائله رو گذاشته 

شوهرمنم همیشه خودش برای دیدنم پیش قدم میشد .از سرویس که پیاده می شد تا خونه می دوید .نمی دونستم یه د ...

عشقتون پایدار باشه همیشه عزیزم 

شایدم اونم دلیل هایی داره نمیدونم ولی هر جیزی هست میشه حداقل یک روز دو ساعت از خوابش بزنه زودتر بیدار شه برای یه دیدن 

عشقتون پایدار باشه همیشه عزیزم  شایدم اونم دلیل هایی داره نمیدونم ولی هر جیزی هست میشه حداق ...

شما بگو هفته ای یکبار ! 

این بنده خدا ۶ ماه منتظره

به خدا به گذشته که نگاه میکنم میگمم حیییییییف که دلم واسه اون عوضی تنگ میشد! و منی که تو اون زمان حر ...

خداروشکر

برات خوشحالم

برای هر دختری که بلاخره قدرش دونسته میشه خوشحالم

من خودم هنوز کسی قدرم‌ رو ندونسته

فکر هم نمیکنم دیگه برام پیش بیاد

قید این بعد عاطفی رو توی زندگیم زدم

2706