2737
2734
عنوان

دارم ازدلتنگیش میمیرم نمیاد دیدنم😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3903 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی چقد بهونع میاره چند ماهه همدیگه رو ندیدید یعنی دلش تنگ نشده یه روز زود بیدارشه😐

انقدر بیشوره به خودش فشار نمیاره زود بیدار شه 

این دختر و اول امیدوار کرد گفت میام 

اعصابم خورد شد 

2728

ببخشیداااا

خیلی عذر میخوام 

نمیخوام ناراحتت کنم

ولی مرد جماعت دلش تنگ باشه بخواد ببینتت کوه رو واست جابه جا میکنه تا بیاد به دیدنت :)

ایشون خیلی سرد تشریف دارن

قشنگگگگگگگگگگگگگ عین مکالمه تو‌رو داشتم

قبلا ترا

عین همین مکالمه

ولی دیر فهمیدم طرف چه اشغالی بوده!

حواست باشه

به خودت بیا 

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

استارت ولش کن زیادبهش نگوبیاببینمت زیادپاپیچش نشو مردجماعت زیادی ک بهش بها میدی حتی شوهریانامزدتم باشه فک میکنه چ خبره اهمیت نده زیادپیام زنگ نزت توام بگومیرم باشگاه میرم کلاس سرگرم میشم دیگ خسته مبشم حواسم ب گوشی نیس ک اون بی طاقتی کنه.

یکی نیس اینارو ب خودم بگه خخخ

2738
یه کم سرسنگین باش بگو تو برای من ارزش قائل نیستی حداقل بیای منو ببینی  ولی دعوا نکن  ...

همه اینکارارو کردم اثر نداره

همش میگه کار دارم

میگه چرا فکر میکنی نمیخوام ببینمت میخوام اما کار دارم

میدونم سرش شلوقه اما یکم به خودش سختی نمیده بیادپیشم😔

ببخشیداااا خیلی عذر میخوام  نمیخوام ناراحتت کنم ولی مرد جماعت دلش تنگ باشه بخواد ببینتت کوه ...

ببین ی سوال چکارکنیم طرفی ک رفته یسوزه بدونه ازنبودش شادو خوشحالم دوس دارم بسوزه بیاد اونوقت 💩ب هیکلش

انقدر بیشوره به خودش فشار نمیاره زود بیدار شه  این دختر و اول امیدوار کرد گفت میام  اعصا ...

منم

چند‌ماه همدیگه رو‌ندیدم‌و‌نامزدن!!!!!😐

تازه نامزدن بابد شور و اشتیاقشون که بیشتر باشه مگه‌‌چقد کار داره که یه روز نمیتونه بیاد خانمش رو ببینه چقد بیشعور

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
2706