2733
2734
عنوان

معیارهاتون برا ازدواج ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 105 پست

پول و خداروشکر وضعش مثل‌بابامه چون من ک خونه بابام سختی هیج پولی نکشیدم نمیتونم به زندگی متوسط قانع باشم 

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کنه.... خب مادری خوش نمیگذره ؟ اینکه میگی حس میکنی بعد زنانه ت کمبود محبت داره از اون لحاظ ...

ببین منظورم اینه دوسدارم مثل یه خانم باشم مشکلات زندگی اجاره دادن خونه خرج خونه البته پولش باهمیم نمام کارهای مردونه که میبینم اطرافیانم رو دوش شوهراشون  اینجا  رو دوش منه  مثلا صبح جا اینکه برم جلو آینه موهام شونه کنم باید برم بانک کارهارو انجام بدم یا یچیزی خرابشه من باید دنبال تعمیرکار بگردم ..فقط دوستدارم شوهرم خودشم میدونه و میگه هیشکی نمیتونه تحملم کنه اخلاقش خوبه عالیه ولی همیشه تو زندگی همه چیز رو روال و اونجوری ک میخای نمیچرخه

خدا حفظش کنه.... خب مادری خوش نمیگذره ؟ اینکه میگی حس میکنی بعد زنانه ت کمبود محبت داره از اون لحاظ ...

ببین منظورم اینه دوسدارم مثل یه خانم باشم مشکلات زندگی اجاره دادن خونه خرج خونه البته پولش باهمیم نمام کارهای مردونه که میبینم اطرافیانم رو دوش شوهراشون  اینجا  رو دوش منه  مثلا صبح جا اینکه برم جلو آینه موهام شونه کنم باید برم بانک کارهارو انجام بدم یا یچیزی خرابشه من باید دنبال تعمیرکار بگردم ..فقط دوستدارم شوهرم خودشم میدونه و میگه هیشکی نمیتونه تحملم کنه اخلاقش خوبه عالیه ولی همیشه تو زندگی همه چیز رو روال و اونجوری ک میخای نمیچرخه

2728
2738
ببین منظورم اینه دوسدارم مثل یه خانم باشم مشکلات زندگی اجاره دادن خونه خرج خونه البته پولش باهمیم نم ...

باور کن از همه عاقلتر خودتی تهش دیر تر از همه دیرتر  پیر میشی با اینکه مسیولیتت زیادتر بوده ... حتما اخلاقش ی سر و گردن بالاتر از بقیه مردا بوده ک عاشقش شدی همین ارزش داره... چه فایده اگ غرق پولت میکرد ولی عذابت میداد با اخلاقای گند... مردا تا یکم پولشون میره بالا هوا برشون میداره .

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
اونم خیلی خوبه  هیتر کیپاپ هم هستی ؟  اکثرا هیترن😂😂 وای آهنگ پوتک یک شنبه میاد بسی خو ...

خوشم ک نمیاد 

ولی هیتر نیستم بلخره هرکی ی سلیقه ای داره دیگه 😂

غیر ع پوتک چی میگوشی؟ 

من ک فن پیشرو عم 😂👑

Rap fan🤍Pishro......🗿👋🏽
خوشبخت باشید ♥️ اره خوب پول مهمه  

مرسی

آره خیلی مخصوصا تو این زمونه ما حرف اول پول میزنه 

من خودم آدمی هستم به کم اصلا راضی نیستم هرچی خواستم همون لحظه خریدن واس همین میگم هیچوقت نمیتونم بدون پول زندگی کنم واسم سخته 

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅
باور کن از همه عاقلتر خودتی تهش دیر تر از همه دیرتر  پیر میشی با اینکه مسیولیتت زیادتر بود ...

قبول دارم حرفاتون و ممنون که آرومم کردین حس میکنم خیلی خوشبختم و نمیدونستم مرسی که یادآوری کردین 🙏

خوشم ک نمیاد  ولی هیتر نیستم بلخره هرکی ی سلیقه ای داره دیگه 😂 غیر ع پوتک چی میگوشی؟  ...

البته کیپاپ پر از گروه و سبکه ولی کلا بقیه تصورشون اینه که فقط بی تی اسه در حالی که من بی تی اس و مثلا گروهای که دوس نداشته باشم گوش نمیدم کلا خیلی صنعت بزرگیه 

من پوتک‌ تتلو عرفان ، حصین پیشرو بعضی آهنگاش 

بعضی آهنگای لیتو 

کلا با زد بازی و وانتونز زیاد حال نمیکنم جز بعضی آهنگاشون 

2706