2733
2734

میگن علت این بد دلی ها و عدم اعتمادا سه چیزه 

یا طرف پارانوییده و این مشکل ژنتیکی درش هست 

یا خودش ادم کثیف و چشم ناپاکیه و فک  میکنه بقیه هم همینن

یا تجربه خیانت داره 

در هر سه حال نمیشه اعتمادشون رو جلب کرد،خیال خامه، فقط زندگی رو جهنم میکنن برات

😅😅😅😅😂اینجا آدم امید به زندگی رو می‌تونه پیدا کنه  شرط می‌بندم تو هم مثل من دوسش داری باهم ...

دقیقا😄😄😄ولی من دوسش ندارم نکبت عین بختک افتاده تو زندگیم😄😄😄😄

جایی به دور از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که جای من زندگی می کند،چه بی رحمانه تنهاست ،وچه به ناچارقوی😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چندتا از رفتاراش رو میگی مثلا بیرون میرین مهمونی میرین خرید میرید کلا میگی رفتاراش چجوریه برام تعری ...

ببین سال اول نمیذاشت آرایش کنم حتی کرم 

چادری بودم قبلا اما همیشه آرایش میکردم اما آرایش و نمیذاشت چادر هم میگفت فقط ساده ساده باید بپوشی 

خیلی خیلی اذیت میشدم اولا اما الان خیلی بهتر شده دیگه به آرایش اصلا کار نداره هر جور دوست دارم آرایش میکنم چادر هم دیگه عربی و مدل دار میپوشم 

برای جایی رفتن دیگه خودم رعایت میکنم تو پوشش که گیر نده 

با هم کنار اومدیم یه جورایی و اونم به من گیر نمیده واقعا

بهم میگه به تو اعتماد کامل دارم دیگه 

فقط غیرتیه خیلی رو نگاه دیگران 

کسی بهم تیکه بندازه خیابون بهش بگم انقدر خودخوری میکنه و اعصابش میریزه بهم پریشب میگفت من کی نگاه زن مردم کردم یا تیکه انداختم که به زنم تیکه انداختن 

با مثلا بدش میاد با مردی بگو بخند کنم و خیلی چیزای دیگه

2731
من شوهرم وحشتناک بوداااا الان کمی بهتر شده.... بیرون تنها ممنوع بود پسرهای فامیل میومدن میرفتم تو ...

دخترت چند سال داره؟

اذیت نمیشی؟

اگه برمیگشتی به گذشته باز ازدواج میکردی؟

من تقریبا نامزدم مثل شماست ولی نمیتونم ازش دل بکنم جدا بشم خیلی سخته از یه طرف این اخلاقاش از یه طرفم خالصانه و پاک عاشقمه برای داشتنم همه کار کرده .خیلی خستم سخته بین دوراهی گیر کنی

میگن علت این بد دلی ها و عدم اعتمادا سه چیزه  یا طرف پارانوییده و این مشکل ژنتیکی درش هست  ...

همسر من خیلی شدید غیرتی 

خودش خیلی پاک اصلا نگاه نمیکنه کسی رو 

خیانت هم ندیده و همیشه میگه عین چشمام به تو اعتماد دارم اما بقیه نه 

نمیدونم مورد اول که گفتی چیه و چطوریه

نه خداییش با اینکه به شدددددت سگ میشه ، بعد ۸سال دوستی ازدواج کردیم دو ساله  ولی هیچ وقت پشیمو ...

اونم منو خیلی میحاد

برای داشتنم کارایی کرده که کمتر کسی میکرد

ولی از یه طرفم این گاراش خیلی دارم اذیت میشم

میترسم از دستش بدم دیگه از یه طرفم اذیت میشم

ببین سال اول نمیذاشت آرایش کنم حتی کرم  چادری بودم قبلا اما همیشه آرایش میکردم اما آرایش و نمی ...

عزیزم شاید اون بهتر نشده، شما مطیع شدین، اینو وقتی میشه فهمید که یه اتفاق کوچیک بیوفته و از روال قبلی خارج بشید 

ببین من هرکی از اقوام شوهرم میبینتم میگه تو مشکلی نداری آخه این خیلی متعصب بود همیشه من شاخ در میارم میگم نه اصلااااا ولی خوب من خیلی رعایت میکنم چه تو حجاب چه تو رفتارهای اجتماعیم بارها هم خودش به زبون آورده که بنازم به تربیتت در صورتیکه من تو خونه مردی بزرگ شدم که به نگاه کردنت هم ایراد میگرفت به حرف زدنت به راه رفتنت به خندیدنت من همون آدمم تغییری هم نکردم ولی بابام اونجوری بود شوهرم اینجوری 

اینجا دیگه شما عجیبی 😁

عجیب همون کسخله دیگه 😉

نه واقعا اونقدری خصوصیات مثبت که من دوست دارم داره که این وحشی بازیاش به چشم نمیاد ، بعدم اونجوری بددل نیست 

همیشه بهش میگم تو یه وقتی از ته سوزن رد میشی ،یه وقتی از در تو نمیای 

همیشگی نیست 

نقطه ضعفش مداد و خط چشمه ،کل این چند سال هر وقت کم آورده گفته مگه نمیگم اون وامونده رو نمال ،چشاتو سیاه نکن 😂