2737
2734
عنوان

کل زندگی من + کل ماجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 128 پست

همین اگر میتونید راهنماییم کنید من الان دقیقا چه غلطی بکنم زیاد هست البته خیلیم زیاده داستان زندگیم ولی خب کلا خلاصش همین بود اگر خوندید و راه حلی چیزی به زهنتون رسید حتما بهم بگید 

زندگی پر شده از لالایی خونایی که هنوز بیدارن !!      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل من حدودا ۵ سال پیش اروم اروم شروع شد و الان دیگه غولی شده برا خودش مشکلم وسواس فکری عملی شدیده ...

منم سر چیزایی ک میترسم وسواس فکری میگیرم معمولا ولی عملی نیست وقتی همچین فکرایی اومد ت سرت ۱۰ بار ۲۰ بار. یا ۱۰۰ بارصلوات بفرس انقدر بفرس ک از فکرت بره تا عملی نشه 

منم سر چیزایی ک میترسم وسواس فکری میگیرم معمولا ولی عملی نیست وقتی همچین فکرایی اومد ت سرت ۱۰ بار ۲۰ ...

چی بفرستم؟

2731
صلوات نمیدونم چرا ننوشتمش اصله کاریو یا حذف شده نمیدونم 😂🤷

بابا من ۱۰۰ بارم بگم واسه من وسواسم میمونه . ای خدااااااااا اخه کنکورو چیکار کنم با وضعیت من کاشت خیارشور تو صحرا هم قبول نمیشه ادم چه برسه پزشکی 

بدتر شد که حالا چرا سرتو تکون می‌دادی؟

دیگه وسواس من اینجوری بود خب شاید بگی اسکلم ولی نه برا من مثلا نماد بود که خدا نکنه 

2740
بابا من ۱۰۰ بارم بگم واسه من وسواسم میمونه . ای خدااااااااا اخه کنکورو چیکار کنم با وضعیت من کاشت خی ...

مگ نمیخای وسواست خوب شه چیکاره کنکور داری؟ به خانوادت بحو سال دیگه کنکور میدم تا حالت خوب نشه نمیتونی ب خودت فشار بیاری ولی کتاب خوندن هم روی وسواس تاثیر داره ی چیزی ک بتونه سرگرمت کنه برا وسواست خوبه

مگ نمیخای وسواست خوب شه چیکاره کنکور داری؟ به خانوادت بحو سال دیگه کنکور میدم تا حالت خوب نشه نمیتون ...

خب گیمه دیگه کالاف پلیر شدیم . روزی ۱۲ ساعت به بالا بازی میکردم الانم نزدیک ۵ یا ۶ ساعت پلی میدم بقیشم یوتیوب و اینام کلا تو گوشیم خیلی دلم میخواد درس بخونم ولی تمرکز ندارم بابت همین فکرا   

ن اسکل نیستی دست خودت نیس ک

تنها خوبیش اینه وقتی مثلا تو جنع یا خانکادم میتونم کنترلش کنم ولی وقتی کسی نیست ول میدم احساس میکنم راحت شدم انگار ولی خیلی کار سختیه 

مگ نمیخای وسواست خوب شه چیکاره کنکور داری؟ به خانوادت بحو سال دیگه کنکور میدم تا حالت خوب نشه نمیتون ...

ببین کلا خانواده ی من رابطه ی خوبی باهاشون ندارم اگر داشتم و راحت بودم میتونستم حرف دلمو بهشون بزنم از نظرت الان نی نی سایت بودم؟

خب گیمه دیگه کالاف پلیر شدیم . روزی ۱۲ ساعت به بالا بازی میکردم الانم نزدیک ۵ یا ۶ ساعت پلی میدم بقی ...

ب ولا درس خوندن خیلی تاثیر داره سال دوازدهمم امتحان نهایی ک میخاستم بدم همشم ک تعطیل بودیم یک روزم مدرسه نرفته بودم کله کتابو باید میشستم تو دو روزمیخوندم انقدر سرگرم درس شدن همهی تمرکزم میرفت رو درس  وسواسمو با اینک وضعم ی طوری بود ک باید قرص مبخورم اصا فراموشش کردم تا میتونی خودتو سرگرم ی چیزی کن ولی گیم ن برای ادمای وسواسی درس خوندن خوبه بعضی وقتا وسواسم میتونه کمک کنه چون امتحانامو با این حال خوب دادم 

2706