2733
2739
عنوان

همونم که گفتم برای بچم دعا کنین قلبش مشکل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 205 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر منم مشکل داشت قلبش  جراحی شد و الان خدا رو شکر خوبه

مشکل پسر شما چی بود چند وقتش بود عمل کردین

پسر من کوارکتاسیون آئورت و asd وpda داشت یک ماهگی فوری عمل شد تنگی آئورت باعث نارسایی شدید قلبی شده بود 

پسر منم خدا رو شکر الان دو سال و ده ماهشه حالشم ماشاالله خوبه

2728
مشکل پسر شما چی بود چند وقتش بود عمل کردین پسر من کوارکتاسیون آئورت و asd وpda داشت یک ماهگی فو ...

خدا رو شکر عزیزم

پسرم تترالوژی فالوپ داشت یعنی 4 تا مشکل بزرگ تو قلب

بهمون گفتن تا میشه بهتره وزن بگیره بعد جراحی بشه چون بعدش وزن کم میکنه (سخت بود چون نباید بهش فشار میومد یا گریه میکرد) 

تا 1 سال و 5 ماهگی صبر کردیم دیگه اکسیژنش کم شده بود جراحی شد

الان 11 سالشه و خدا رو شاکرم

سلام  یعنی چی جواب  کردن ؟؟؟؟؟ این بچه  ک  بنظر  سالم  میاد

اره بخدا هیچ امیدی به زنده بودنش نبود چندیدن دکتر خوب تو بیمارستان طبی کودکان تهران جوابش کردن ولی خدارو صد هزار مرتبه شکر که خوبه انشاالله خدارو به بزرگیه خودش قسم میدم در اینده هم هیچ مشکلی براش پیش نیاد خدایا چیکار کنم اگه یه وقت مریض بشه 😭😭😭

2738
ای جونم خدا حفظش کنه ببخشید گلم چه مشکل قلبی داره؟ اسم بیماریش رو میدونی؟ 

تک بطنی دریچه ای که خون اکسیژن دارو به ریه اش میرسونه اصلا تشکیل نشده بود ولی قربون خدا برم که کامل نا امیدمون نکرد و یه رگ اضافه که فقط اون خون رو به ریه اش میرسونه تشکیل شده بود که اون موقه دکترا گفتن هیچ امیدی به زنده بودنش نیست ولی خدارو شکر تا الان مشکل انچنانی نداشته تورو خدا برای شفای کاملش دعا کنین هرکی نماز میخونه تو نمازش براش دعا کنه ممنونم دست همه تونو میبوسم که برای راستینم دعا کردین 

خدا رو شکر عزیزم پسرم تترالوژی فالوپ داشت یعنی 4 تا مشکل بزرگ تو قلب بهمون گفتن تا میشه بهتره وزن ...

خدارو شکر

پسر. منم خدا بهم بخشید هم خیلی کوچیک بود هم قلبش زیر ده درصد کار میکرد اکسیژن خونش ۸۲ بود دیگه شیرمو نمیتونست بخوره دکتر هم فقط بیست درصد شانس زنده موندن داد خدارو شکر خدا خودش بهم بخشیدش انشالله همینجور خوب بمونه چون هنوزم هر چند وقت یک بار باید بریم اکو که برگشت نکنه خدایی نکرده

خدا رو شکر عزیزم پسرم تترالوژی فالوپ داشت یعنی 4 تا مشکل بزرگ تو قلب بهمون گفتن تا میشه بهتره وزن ...

خدارو شکر درکت میکنم واقا الهی خدا صد سال عمر با سلامتی بهش عطا کنه برای پسر منم دعا کن تورو خدا ممنونت میشم دستتو میبوسم

تک بطنی دریچه ای که خون اکسیژن دارو به ریه اش میرسونه اصلا تشکیل نشده بود ولی قربون خدا برم که کامل ...

انشالا که خوب میشه عزیزم کاملا درک میکنم حست رو 

براش عقیقه کنین حتما (من جواب گرفتم) 

گر نگهدار من آن است که من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

من این شعر رو همیشه میخونم👆

خدارو شکر درکت میکنم واقا الهی خدا صد سال عمر با سلامتی بهش عطا کنه برای پسر منم دعا کن تورو خدا ممن ...

خیلی روزای بدی بود نمیدونم چطور دووم آوردم 

مرسی عزیزم

فقط خدا نگاهش کنه همین☺️🙏🙏🙏

2706