2752
2734

فردا آخرین فرصت انتخاب رشتمه. میخام مهندسی شیمی برم ولی بین دانشگاه رازی و گیلان موندم. 

میدونم رشت خیلی شهر خوبیه و خوش میگذره ولی میترسم دانشگاه رازی بالاتر باشه و از دستش بدم ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در مورد این دو دانشگاه بهم بگید🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

رازی کجاس؟‌

خوب سطح اعتبار علمی دانشگاه رو از اهلش بپرسین و تحقیق کنین 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...

کرمانشاه امسال تو دفترچه تجربی جزو مناطق محروم بود اما من چون خودم همدان هستم به خاطر نزدیکی کرمانشاه به همدان جزو اولویت‌های اولم زدم ولی بنظرم اگر مسافت برات مهم نیست برو گیلان

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...

من ساکن رشتم شهر خیلی خوبیه ولی اگه خودم باشم از نظر علمی هر دانشگاهی که معتبر تره میرم

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
خودت برا چ شهری هستی؟ رازی برا شهر منه میگن استاداش خوبه  خود دانشگام بزرگ و باصفاس کلی درخت ...

شهرش زیاد برام فرقی نمیکنه چون خانوادم شهر خودمون نیستن کلا پراکنده ایم😂

شیمی دانشگاه رازی که میدونم خیلی خفنه استادی مثل پروفسور شمی‌پور داره دانشگاه گیلان رو نمی‌دونم شیمی ...

شهر کرمانشاه چطوره؟ 

حس میکنم رشت بیشتر خوش میگذره ولی میترسم یه وقت دانشگاهش جالب نباشه

شهرش زیاد برام فرقی نمیکنه چون خانوادم شهر خودمون نیستن کلا پراکنده ایم😂

پ بیا کرمانشاه دور هم باشیم منتها اینجا پاییز و زمستون خیلی خبری از بارون و برف نی ولی رشت بهتره هواش 

منم اگه امسال توفیق الهی نصیبم شه میرم رازی

خودت خودت را در آغوش بگیر کسی برای تو نخواهد جنگید
2706