2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میدونم ماهیه که انرژی منفیش زیاده و توصیه شده روز اول این ماه صدقه کنار بگذارین برای دور شدن اتفاقات بد

خیلی سخت نگیر صدقه کنار بذار 

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
فقط میدونم ماهیه که انرژی منفیش زیاده و توصیه شده روز اول این ماه صدقه کنار بگذارین برای دور شدن اتف ...

یعنی روز اولش خطرناکه فقط؟چون عملم دقیق میفته یک صفر خوشم نمیاد اصلا دوس دارم عوض کنم تاریخشو

2738
فقط میدونم ماهیه که انرژی منفیش زیاده و توصیه شده روز اول این ماه صدقه کنار بگذارین برای دور شدن اتف ...

سرچ کنین چه اعمالی باید انجام داد برای دور شدن بلاها در این ماه همونا رو انجام بدین که خیالتون راحت باشه

تا اونجا که یادمه صدقه کنار گذاشتن در روز اول و یه دعای کوتاه هست که باید خونده بشه همین

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
یعنی روز اولش خطرناکه فقط؟چون عملم دقیق میفته یک صفر خوشم نمیاد اصلا دوس دارم عوض کنم تاریخشو

نه روز اول صدقه میذاری کنار به نیت دور شدن بلاها در کل این ماه