2737
2734

من میترسم به شدت ولی واقعا دوست دارم دیگ عینک نزم تمام صورتم عینک شده😔

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
خواهرشوهرم برا هفته بعد نوبت گرفته

پس نمیترسه رفت دیگه برا عمل

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ازهفت سالگی عینک میزنم.نمره چشمم خیلی بالاس.دکتر گف لازک نمیشه.کاشت لنز باید انجام بدم ک باید دکتر قرنیه معاینه کنه.مترسم برم بگه نمیشه عمل کنی دیگ کلا اززندگی ناامید شم.الان لنز طبی میزارم .فقط ب این امید ک یروز عمل کنم راحت بشم😭😭

2738
من ازهفت سالگی عینک میزنم.نمره چشمم خیلی بالاس.دکتر گف لازک نمیشه.کاشت لنز باید انجام بدم ک باید دکت ...

عزیزم لنز طبی چجوریه؟ دیگ عینک نمیزنی؟ هزینش چطوره

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
من ازهفت سالگی عینک میزنم.نمره چشمم خیلی بالاس.دکتر گف لازک نمیشه.کاشت لنز باید انجام بدم ک باید دکت ...

عزیزم ناامید نباش ان شاالله بتونی عمل کنی و از دست لنز و ...راحت بشی 

نه اصن نمیدونه قراره چکارش کنن. مادرشوهرم گولش زد گف نشستی روصندلی یه نور میزنن تمام. 

واقعا بعضیا ترس ندادن دخترخاله منچشمش انحراف داشت 12سالشه پارسال خودش داشت التماس میکرد منو ببرین عمل، ولی من میترسم

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
دقیقا من و اینکه تو شهرمون دکتر خوب نیست شهر دیگه رفتن هم برام سخته

اگر بتونی بری ک خیلی خوبه ی هتل بگیرین یا مسافرخونه 

2706