2737
2734

کلی گریه و ناشکری کردکه از دستش دررفته اخرش خدا بهش یه پسر مثل دسته گل سفیدو تپل داده انگار الماسه بچه میدرخشه

کاش پسر من بود هم قدرشو میدونستم ناشکری نمیکردم من با ۲۲سال سن اون با ۴۰ سال سن خیلی بهش حسودی میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو که خیلی جا برا بچه دار شدن داری خدا پسرشو بهش ببخشه

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2731

تو هنوز ۲۰ سال دیگه وقت داری،میاری انشالله

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2738
چرا نمیشه

نمیدونم .دکتررفتم ببینم مشکلکون چبه دکتر هم گفته تا اسپرموگرام نیاری بهت دارو نمیدم چون شاید مشکل شوهرت باشه .شوهرمم راضی به گرفتن اسپرمو گرام نمیشه

2706