2733
2739
عنوان

کرم ترمیم کننده برای...🌼

4237 بازدید | 14 پست

خانوما کسی هست که جای جوشو که فرورفته شده با کرم ترمیم کننده خوب کرده باشه

نمیخوام لیزر کنم 😢

‏‏مردی زنی را بوسیدو به قدر یک بوسه ، از اندوه جهان کم شد.❤‎

اصلا و ابدا با کرم نمیره.

باید از یه روش تهاجمی تر استفاده کنی

مثل سابیژن

درم ابریژن 

لایه رویی پوست و خراش میدن تا خودشو ترمیم کنه

جدیدا میکرونیدلینگ باب شده ولی حداقل ده جلسه باید بری.

لیزر نکن دوست من کرد جاش لک شد اسکار اکنه شم خوب نشد‌ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اصلا و ابدا با کرم نمیره. باید از یه روش تهاجمی تر استفاده کنی مثل سابیژن درم ابریژن  لایه ...

ینی جای بخیه خوب میشه اما این جای جوش لنتی تا ابد میمونه 🤦‍♀️😢

‏‏مردی زنی را بوسیدو به قدر یک بوسه ، از اندوه جهان کم شد.❤‎
ینی جای بخیه خوب میشه اما این جای جوش لنتی تا ابد میمونه 🤦‍♀️😢

منم دارم البته مال من زیاد معلوم‌نیست. 

ولی می فهمم چی می گی اعتماد به نفس ادمو می گیره.

عزیزم به جای حرص خوردن برو یه مطب خوب پیدا کن میکرونیدلینگ کن حداقل ده جلسه فکر کنم ماهی یه بار بتونی انجام بدی.بعدش اگه مشکل مالی نداری هایفو تزریق کن پوستت میشه مث پوست بچه.‌حداقل ۸ملیونه هر جلسش. جدیدا بوستر هم اومده.

ميكرو نيدلينگ هر جلسه 8 ميليونه جه خبره؟ حتي اكر طوديش ريز باشه و كوچك!!!!!!!!!!

نه عزیزم درست نخوندی میکرو بین ۳۰۰تا ۵۰۰ بستگی به جاش داره

هایفو، پروفایلو اینا ۵تا ۸ میلیون من دست بالا گفتم. نوسان دارن به خاطر قیمت دلار

2738
نه عزیزم درست نخوندی میکرو بین ۳۰۰تا ۵۰۰ بستگی به جاش داره هایفو، پروفایلو اینا ۵تا ۸ میلیون من دست ...

ممنون عزيزم . عزیزم آیا با انجام میدن کامل می‌ره یا نه ؟ ممکن بره ممکن نره؟ 

ميكرو كي إنجام  ميده دكتر متخصص پوست؟؟؟؟

ممنون عزيزم . عزیزم آیا با انجام میدن کامل می‌ره یا نه ؟ ممکن بره ممکن نره؟   ميكرو كي إن ...

بله میکرو متخصص پوست حتما برو. اگر با میکرو بهتر بشه پوستت می تونی بعدش هایفو اینا رو تزریق کنی چون هزینش بالاست اونا اول سعی کن با میکرو پوستت رو اماده کنی. 

بله میکرو متخصص پوست حتما برو. اگر با میکرو بهتر بشه پوستت می تونی بعدش هایفو اینا رو تزریق کنی چون ...

عزیزم  جای جوشم  خیلی گود نیست خیلی ریز وکوچکین دو تا فکر کنم باشند اون هم توی پیشونیم. یعنی با میکرو جاشون از بین نمیره ‌؟؟؟

2706