2733
2734

وقتایی ک لباس میپوشم اصلن شکم ندارم و مشخص نیست، ولی وقتی میشینم مخصوصا وقتایی ک لباسمو بالا میکشم برا شیر دادن، شکمم بزرگه. خب اخه شله هنوز. 35روزه زایمان کردم. وقتی شیر میدم شوهرم یجوری زل میزنه ب شکمم انگار چیز چندش اوریه و هیچی نمیگه

خیلی دلم میشکنه😢

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌
واقعا خیلی از مردها چیزی به نام درک ندارن :) خودخواه ترینن

🙁 

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تویم بگو ها چیه؟

بچه اومده از توش بیرون مثلناااااا

انتظار نداره که شکمت تخت باشه الان😐

اصلا اعتماد به نفست از دست ندیا هر چی هستی از سرشم زیادی

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

آدم نیست

کلا مردا چیزی به نام انسانیت ندارن😑

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی
2738
ناراحت نباش عزیزم مشکل از تو نیس  مشکل ازشوهرته ک تو رو درک نمیکنه

خیلی برام سخته😓 واقعا دلم میشکنع وقتی اینجوری میکنه

خب بچه واسه خودش اوردم

تویم بگو ها چیه؟ بچه اومده از توش بیرون مثلناااااا انتظار نداره که شکمت تخت باشه الان😐 اصلا اعتم ...

یکی دوبار گفتم، هیچی نمیگه ولی بازم میبینم یجوری ک میخاد من نفهمم نگا میکنه همش

بهش بگو این بچه ماست ولی فقط یکم من شل شده اخه انصافه با چهره ای مظلوم

راجب شکمت مظلوم بازی در بیار که خیلی ناراحتم چرا شکمم اینجوری شده واکنششو ببین

از روی چشماش که نباید حکم بدی ک

به خون خویش میغلتند مشتی بی گناه اینجا🖤
یه  بار  بهش  بگو  چرا  اینجوری  نگا  میکنه؟؟؟  خودشم &n ...

میگم

ب حرف درکم میکنه میگه اره درست میگی ولی بازم یجوری نگام میکنه. بعضی وقتا حالم از خودم و اون بهم میخوره 

کاری با رفتار زشت شوهرت ندارم اما گن بزن شکمت جمع شه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706