2733
2734
عنوان

این استوری رو برای کی گذاشته؟!

1618 بازدید | 75 پست

سلام 

این متن رو ی شخص متاهل گذاشته برای همسرش یا برای شخصی ک دوسش داره؟!

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

نمی دانم

تو را به اندازه ی نفسم دوست دارم یا نفسم را به اندازه ی تو!؟

نمی دانم

چون تو را دوست دارم نفس می کشم یا نفس 

می کشم که تو را دوست بدارم!؟

نمی دانم

زندگی ام تکرار دوست داشتن توست،

یا تکرار دوست داشتن تو،

زندی ام !

تنها می دانم

که دوست داشتنت لحظه،لحظه، لحظه ی، زندگیم را می سازد

وعشقت

ذره ، ذره ،ذره ی وجودم را!🌹🌹

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کسی که دوسش داره 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
مگه همسرش نباید اونی باشه ک دوسش داره ؟😕 

نه چون عاشق ی نفر شده و از اون شخص ناراحته

2738

من فرستادمش واسه همسرم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

@79sanaz    

@anshaliii    

@دلبر_مو_طلایی    

@سنجاق۲۲۲۲۲    

@یسراجووونی    

2706