2737
2739
عنوان

شوهرم بخاطرمادرش زد تو گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 130 پست
اوکی ولی حالا یکبار خانم یادش رفته اون آقا باید دست بلند کنه؟ انقدر زور داره یکبار خودش لباسش رو اتو ...

اون سر مادرش زده عن اقا این گفته مامانت اونم گفته اسم اونو نیار

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
یساعته منم بحثم سر همینه نگو مال اونه چرا من براش انجام بده حتی اگه وظیفت نیست توکه تو خونه ای براش ...

میگم که اگ مرد خوش برخورد باشه قشنگ از خانمش خواهش کنه زنش نه نمیگه ولی شوهر اسی متاسفانه ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضی روزا ادم واقعا انرژی نداره خونه رو تمیز کنه ، حس نداره اصن دلش نمیخواد😂بازم به نظرم مرد نباید ...

نظرت منطقیه خواهر ولی بعضی مردا نمیفهمن باز بحث میکنن هرچند شوهر من تا دهن باز کنه خوردمش😐😐😐

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
خود اسی نیس تاپیکو ترک کرده ما داریم بحث میکنیم😁

من یسوال پرسیدم ازش کلا تو افق محو شد فک کنم فکر کرد من اشناشم

واقعااااا، من مجردم ولی میدونم زندگی مشترک اینی که بعضیا میگن نیست

زندگی مشترک کوتاه اومدن داره چشم گفتنم داره جیغو دعوام داره باید از هر سلاحت تو موقعیت استفاده کنی 

باید برای زندگیت تلاش کنی

نباید منو تو کنی

نباید بگی کار من نیست کار توه 

کار توه کار من نیست

نباید تو دعوا خانواده هارو بکشونی وسط

نباید هدچی شد دوره بیوفتی به همه بگی

گاهی مرده عصبانیه کوتاه بیا ولش کن حتی بگو باشه چشم هرچی تو بگی بعدنم میتونی برینی بهش 

تجربه#  

2740
اها ینی زن در قبال نونی که تو خونه شوهرش میخوره باید کارای شخصی شوهرشو انجام بده! اگر زنی هم انجام ...

دختر خوب زن و شوهر نسبت به همدیگه وظایفی دارن که همین لطف و مهربونی و ... هم بخشی از وظایفشونه