2733
2734
عنوان

شوهرم بخاطرمادرش زد تو گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2963 بازدید | 130 پست
واااییی در قبال نیست تقسیم کاره شما ازدواج کردی؟ تو خونت بیکار نشستی میگی اگه کار کنم یعنی در قبال ن ...

بله ازدواج کردم ولی از اول همه چیز مشخص شده 

چرا فکر میکنید زن خانه دار بیکار تو خونه نشسته 

تقسیم کارو موافقم باش ولی اینکه مرد بیاد بگه وظیفه ته لباس منو اتو کنی اگه اتو شده نبود عصبانی بشه و کتک کاری کنه اصلااا.مگه زن برده و کلفت مرده 

شما خودت پدر املای فارسی رو در اوردی ضرب المثل جانم😂😂😂

نه نه ز ها پدرمو در اوردن از کلاس اول قاتیشون میکنم🙄😂

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل من...همیشه می دیدم تو نی نی سایت چندنفر باهم دوستن و همدیگه رو تگ میکنن تو تاپیکت حتی واتساپ هم ...

تگ کردن بلد نیستم 😩تگ دانم خرابه😭😬

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2731
بله ازدواج کردم ولی از اول همه چیز مشخص شده  چرا فکر میکنید زن خانه دار بیکار تو خونه نشسته&nb ...

من خودم از صبح تا همین الان سرپا بودم برا تمیز کاری نمیگم استارتر کم کاری کرده چون واقعا تو خونه ش نیستم شاید یکی دو روز بوده ولی میگ اتو نکردم باز خونه هم ریختو پاش بوده و تازه میدونسته رو مادرش حساسه اسم اونم اورده 

بازم دلیل کتک نمیشه ولی وقتی اخلاق یکیو بلدی چرا دست رو نقطه ظعفش میزاری خونتو جم کن یه لباسه اتو کن غلط میکنه اصن یه کلمه حرف بزنه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
خجالت اوره  یه مرد وحشی همسرش رو زده بعد خانم‌ها اینجا میگن به آقا حق میدیم . یا میگن مقص ...

از اول نباید اجازه میداد اثلا اولین بارو باید اخرین بار میکرد من نگفتم حق داشته بحث سر این بود ک یکی گفتن مسائل خصوصی شوهراتون گردن نگیرین 

و این خانومم فوری گفته مادرت تو که میدونی میزنه وحشی میشه نگو دیگه گردنش خورد

استارتر جان تاپیک و قفل کن هممون خابمون میاد داریم به جون هم میوفتیم چند نفرم فک کنم نزدیک پریودشون ...

من از اون بدتر کارت عابر بانکم به فنا رفته دارم میترکم از عصبانیت از صبحم سرپام غروب کار تموم شده پسرم منو کشونده پارک خوابمم نمیبره اومدم اینجا دعوا😵‍💫😵‍💫

خجالت اوره  یه مرد وحشی همسرش رو زده بعد خانم‌ها اینجا میگن به آقا حق میدیم . یا میگن مقص ...

بخدا از شنیدن این همه حقارت شخصا خسته شدم این مرد و امثالش اگه یک سیلی میخوردن دیگه عمرا دست بلند میکردن

جالبترین قسمت اینه که اگه زنی بخودش احترام بزاره و به همسرش اجازه بی احترامی نده میگن اون زن شانس داره اون زن جادو کرده 

نخیر اون زن خانمه و اجازه بی احترامی به کسی نمیده اعتماد به نفس داره 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
نود و نه درصد اختلافای زندگی از همینا شروع میشه کوتاه نیومدن و لج بازی و غرور... من بار ها به شوهرم ...

ببین وقتی اول ازدواج همه وظایف تقسیم بشه این مشکلات پیش نمیاد 

اگه زنو شوهر باهم رفیق باشن مرد هر کاری برا زنش و زن هم برای مردش انجام میده 

اما اگه به زور باشه و بگه وظیفته من یکی که زیر بار نمیرم 

استارتر بشین با شوهرت حرف بزن و خیلی جدی بگو هرچیم بشه حق نداره دست روت بلند کنه جدی باش یمدتم بی محلش کن این مردام کلا اسم مادرشون میاد وحشی میشن دیگه تو دعواهاتون برا حرص دادنش از اون استفاده نکن

من خودم از صبح تا همین الان سرپا بودم برا تمیز کاری نمیگم استارتر کم کاری کرده چون واقعا تو خونه ش ن ...

بعضی روزا ادم واقعا انرژی نداره خونه رو تمیز کنه ، حس نداره اصن دلش نمیخواد😂بازم به نظرم مرد نباید بیاد بگه چرااا خونه تمیز نیست 

بخدا از شنیدن این همه حقارت شخصا خسته شدم این مرد و امثالش اگه یک سیلی میخوردن دیگه عمرا دست بلند می ...

دقیقا موافقم 

من ۱۳ ساله ازدواج کردم جوری برخورد کردم که همسرم مطمئنه اگر دست بلند کنه به خاک سیاه مینشونمش یکبار حرف همین نی نی سایت بود گفتم خانمه کتک خورده همسرش براش طلا خریده همه میگن آشتی کن . گفت بنظرت باید چکار کنه؟ گفتم والا باید طلا رو بفروشه بده به شرخر بزنن دست و پای اون مرتیکه رو بشکنن بفهمه دستش رو بلند نکنه 😂😂😂😂😂😂

ببین وقتی اول ازدواج همه وظایف تقسیم بشه این مشکلات پیش نمیاد  اگه زنو شوهر باهم رفیق باشن مرد ...

یساعته منم بحثم سر همینه نگو مال اونه چرا من براش انجام بده حتی اگه وظیفت نیست توکه تو خونه ای براش انجام بده بحث پیش نمیاد شوهرته غریبه ک نیست

یساعته منم بحثم سر همینه نگو مال اونه چرا من براش انجام بده حتی اگه وظیفت نیست توکه تو خونه ای براش ...

اوکی ولی حالا یکبار خانم یادش رفته اون آقا باید دست بلند کنه؟ انقدر زور داره یکبار خودش لباسش رو اتو کنه؟