2737
2734
عنوان

جدایی بعدازهشت ماه

99 بازدید | 3 پست

سلام به دوستان عزیز توی تاپیک قبلی مشکلم رو گفتم و بلاخره تصمیم به جداشدن گرفتم الان از لحاظ عاطفی توی مرحله بدی هستم نمیدونم باید چیکارکنم علاقه به برگشت دارم اما میدونم بااین کار زندگی خودم خراب میشه بعدازجدایی چندروزی در ارتباط بودیم تا دیشب که دوباره دعواشدیم و اکانت هامو توی همه صفحه ها پاک کردم که دیگه بااین اقا ارتباطی نداشته باشم یک ساعت پیش هم یکبار زنگ زد جواب ندادم واقعا الان سردرگمم هم علاقه به ادامه دادن دارم هم میدونم باز گذشته تکرار میشه و فقط منم که اسیب میبینم راهنماییم کنید و اگه مشکل های مشابه داشتید بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اینکه خودم الان تو مرحله بدی ام اما برگرد به زندگیت همه مردا همینن عزیزم قید ازدواجم بزنی نمیشه ک ...

من توی شرایط بدی باهاش اشنا شدم افسرده بودم کامل به زندگی برم گردوند اما الان عوض شده و کلا پشتیبان خانوادشه توهر دعوایی میگه مشکل ازتو همین الانم باز زنگ زد واقعا سردرگمم

2728