2737
2734

جریان اینه

دخترعموم زن داییم میشه

من یمدت تصادف کردم وفلج شده بودم

اون مدت دخترعموم می اومد زیر پای من لگن میگرفت

خلاصه حق مادری به گردنم داره

باداییم بحثشون میشه

حالا داییم زدش

وبامیله جارو برقی میخواست خفه ش کنه

تا بچه ها نجاتش میدن

دختر عموم هم گفت میخوام برم شکایت از داییت بکنم

منم وقتی کارای داییمو شنیدم بهش جزئیات شکایت و پزشکی قانونی و ریز به ریز  رو بهش گفتم(اخه یه کم از کارای قانونی سر در میارم) 

حالا داییم فک میکنه من طرف اونم

درصورتی که من دلم واسه دخترعموم میسوزه که مورد خشونت قرار گرفته اونم نه واسه دفعه اول واسه چندمین بار

باخودم میگم کاشکی بهش نمیگفتم... 

ولی دخترعموم خیلی به گردنم حق داره

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بچه ها واقعا کار درستو کردم

باخودم. میگم اشتباه کردم 

عذاب وجدان دارم

میگم فردا روزی آشتی میکنن وداییم ناراحت از من میشه

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

حالا لازم بود داییت باخبر بشه که کی بهش راهکار نشون داده اصلا باید بی سرو صدا میرفت شکایتشو میکرد داییتم بعد اومدن پیام از دادگاه متوجه میشد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
حالا لازم بود داییت باخبر بشه که کی بهش راهکار نشون داده اصلا باید بی سرو صدا میرفت شکایتشو میکرد دا ...

داییم که هنوز خبر نداره که من گفتم

ولی بالاخره که خبردارمیشه

2706