2733
2734
اون سایتی بودی چیه؟ اسمش؟ 

عزیزم نمیتونم اسمشو بگم تعلیق میشم نفس 

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤
شت چه بد مامانت کاش پایه بود

نمیدونم مامانشو ولی مامانشو خیلی دوست داره 

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دو هفتهههههه؟؟؟ بابا سرعت عملتون ستودنیه🤣🤣🤣

خیلی وقته چت میکنیم شاید دوهفته دقیقش یادمه 6مرداد شروع شد 

2731

۱۹سالشه؟تومیخوای باهاش ازدواج کنی واقعا؟دوس داشتن ب کتارسنش ک کوچیکه ب کنارچجوری بهش اعتمادکردی تواین دوهفته؟طرف ۵ساله باشوهرش زندگی میکنه بعدهافهمیده معتاده

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
2738
با اجازه اسی دوستان من گروه زدم واسه کسایی ک میخوام چاق بشن دور هم باشیم هرکی میخواد ب من پیام بده ...

منم ادد کن لطفا

برای حاجت دلم دعا کنید که فقط به یه معجزه خدا بند هست😭
۱۹سالشه؟تومیخوای باهاش ازدواج کنی واقعا؟دوس داشتن ب کتارسنش ک کوچیکه ب کنارچجوری بهش اعتمادکردی توای ...

نه میخوام راهنماییم کنید فقط

مامان تورو میگم میگم کاش مامان خودت پایه بود حد اقل

آره اوخ مامانم نگم بهتره 

اگ دوسش داری فعلاباهاش حرف بزن ببین چی میشه

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜

عزیزم الان وقت خواستگاری نیست بهش بگو چندسال باهم بمونید ولی کلا عربا عزیزم ازدواجی هستن پسراشون زوداردواج میکنن ولی بهش بگو حداقل بره سربازی بعدش شاید حستون عوض شد

آره اوخ مامانم نگم بهتره 

😂بیشتر مامانا پایه هستن که ولی ناراحت نباش بقول شاعر  عشق اسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

یادت باسه رفیق خدا کسیو لبِ پرتگاه قرار میده که قدرت پرواز داشته باشه😉🦋
عزیزم الان وقت خواستگاری نیست بهش بگو چندسال باهم بمونید ولی کلا عربا عزیزم ازدواجی هستن پسراشون زود ...

چشم حتما مرسی از نظراتون مرسی که وقت گذاشتین تو خدا دعام کنید 

2706