2733
2739

من ازدواج سومم بود نامزد بودم و ازشوهردومم تازه جداشده بودم ک بااین اقانامزد کردم چون بچه نداشت وهمسرش فوت کرده بودم گفتن بهترین گزینه هس برات خلاصه طلاق گرفتم نشون اوردن و نامزدشدیم و ازشهرمون رف ی شهردیگ کارکنه تلفنی باهم درارتباط بودیم ک ی ماه پیش اومد شهرخودمون و دوسه بارباهاش بیرون رفتم ولی رفتاراش اصلا ب دلم ننشت و خیلی ازدروغاش لورف مثلا میگف سیگارنمیکشیدم ولی میکشید وبدترازهمه اش خیلی بیرون سبک بود هی ب همه تیکه مینداخت میپرید اینور اونور اصلا شعورنداشت میرفتیم ی جابشینیم زودکیفمو میگرف توشو میگشت میرفتیم پارک میگف باید کنارمن درازبکشی... وازاین قبیل کارها ک زود بهم زدم ونشونو پس دادم... ولی گاهی میگم نکنه من نتونستم تحمل کنم ولی خب واقعاسختم بود😢بیاید بگید ک کم خودمو سرزنش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نمیشد زندگی کرد خودتو اذیت نکن ابنایی که گفتی رفتارایی بدی هستن چه دلیلی داره تو کیفت بگرده من خیلی بهم بر میخورد ادم زندگی نبود خودتم اذیت نکن رف که رف این نه ده تا دبگه منتظرن 😂غصشو نخور عزیزمم

2740
نمیشد زندگی کرد خودتو اذیت نکن ابنایی که گفتی رفتارایی بدی هستن چه دلیلی داره تو کیفت بگرده من خیلی ...

اخه اخلاقای خوبیم داشت ولی خب من سرسنگین بودم برام مهم تربود دوسشم نداشتم🥺

دکترم گف هوشش ضعیفه و به احتنمال زیاد ارثیه بچه دارم بشی اونم اینجوری میشه

خب دیگه.ول کن بهش فکرنکن.خدابزرگه.نمازشب بخون یه آدم حسابی بیاد خواستگاریت .دلت رو هم قرص و محکم کن

2706