2733
2734
استارتر عزیز با اجازه شما  رمان هیجانی و عاشقانه خوب هم سراغ دارین؟ لطفا آبکی و الکی هم نباشه ...

من یه دورانی دالان بهشت رو خوندم و بهترین و آموزنده ترین رمان زندگیم بود

دلم از اون جنس میخاد🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز با اجازه شما  رمان هیجانی و عاشقانه خوب هم سراغ دارین؟ لطفا آبکی و الکی هم نباشه ...

اولین مرگ

گناهکار 

هر کس بد ما به خلق گوید، ما چهره دل نمی‌ خراشیم                 ما خوبی او به خلق گوییم، تا هر دو دروغ گفته باشیم
2728
بچه ها میشه یه قشنگ بگین که خیلی طولانی نباشه آبکی و اُپنِ اروپایی هم نباشه:/ اشکمم در نیاره😂

تا قبل جمله اخر کلی رمان خوب داشتم بهت بگم ولی الان نه😂😂😂

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2740
🤣🤣 خب بگو اشکال نداره من کلا اشکم جاریه حتی اگ گریه دار نباشه😂

قدیمیه نسبتا برا همین ممکنه خونده باشی ولی قدیمیا قشنگ ترن

طلاهای این شهر ارزانند 

جان و شوکران

در جگر خاریست 

آسمان دیشب اسمان امشب شاید جابجا گفته باشم

زحل

زیتون

کبوتر

همسایه پری

بن بست بهشت

من مهربانم 

قندک 

به کجا چنین شتابان 

اخرین برف زمستان

اخرین شعله شمع

پنجمین فصل سال

عروسک جون

باورم شکست 

گلشیفته

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤