2737
2734
عنوان

کیا اینجا مستاجر دارن ؟

142 بازدید | 11 پست

کسی هست اینجا خونه دو ۳ طبقه داشته باشه خودش یک واحدو بشینه یکی دو واحدشو بده اجازه؟

میخولم بدونم معایب همچین خونه ای چیه؟

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معایب نداره ینی چی 

ما داشتیم چند سال پیش مستاجر اذیت میکرد خرج زیاد میتراشید آخر سر فروختیم رفتیم آپارتمان حالا باز شرایطی پیش اومده میشه بسازیمش میگم ببینم عیل و ایراد دیگه ای داره این ندلی زندگی کردن که به چشم ما نيومده 

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
2731

با مستاجر یه جا بودن خوب نیست

خیلی ها دوست ندارن با صاحب خونه تو یه ساختمون باشن چون معمولا صاحب خونه حساس میشه و اختلاف زیاده 

این خونه ها خیلی راحت و فوری اجاره نمیره

ادم خودش هم اعصابش خرد میشه

چون ناخوداگاه حساس میشی 

چقدر مهمون دارن چقدر اب مصرف میکنن بچه شون شیطونه نکنه خونه رو اسیب بزنن و....

کلا خیلی پر استرسه هم برا مالک هم برا مستاجر

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
با مستاجر یه جا بودن خوب نیست خیلی ها دوست ندارن با صاحب خونه تو یه ساختمون باشن چون معمولا صاحب خو ...

آفزین دقیقا تجربه اش رو داشتم ام بابام خیلی اذیت میشد هم مستاجر ولی خوب چون پشت بوم دست خودمون بود راحت بودیم خونه ها و آپارتمانای الان پشت بوم نداره 

2738
آفزین دقیقا تجربه اش رو داشتم ام بابام خیلی اذیت میشد هم مستاجر ولی خوب چون پشت بوم دست خودمون بود ر ...

کلا خیلی سخته ادم همون هزینه رو کنه دوتا واحد جدا بخره بده اجاره بهتره

ارامشت بیشتر روی ادم به مستاجر باز نمیشه انگار حرمت بیشتر حفظ میشه.

وقتی یجا باشن بیشتر همسایه ن تا مستاجر صاحب خونه. انتطارات بالا

کلا خیلی سخته ادم همون هزینه رو کنه دوتا واحد جدا بخره بده اجاره بهتره ارامشت بیشتر روی ادم به مستا ...

آفرین دقیقا همینطوریه  ولی میگم یوقت همسایه های آپارتمان اذیت کنن آدم نمیتونه کاری کنه ولی باز مستاجرو میشه عوض کرد نه؟

آفرین دقیقا همینطوریه  ولی میگم یوقت همسایه های آپارتمان اذیت کنن آدم نمیتونه کاری کنه ولی باز ...

اونم درد سر داره

مستاجر اگه بد باشه هر کی بخواد جدید بیاد خونه رو ببینه کلی پشت سر صاحب خونه حرف میزنه میگه صاحب خونه خوب نیست

تو یه ساختمون هم که هستی کلی زیر ابت میزنن خونه سخت اجاره میره

اونم درد سر داره مستاجر اگه بد باشه هر کی بخواد جدید بیاد خونه رو ببینه کلی پشت سر صاحب خونه حرف می ...

آره راست میگی اینم هست