2737
2739

من دوستام تو هر سنی تا دوس پسر مییگیرن رابطشون کم رنگ میشه

نمیدونم چشونه

همه نوع دوستم همینه از صمیمی تا معمولی 

من خودم این مدلی نیستم 

نمیتونم درک کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوستم شوهر کرد کلا با من کات کرد، دوست کاملا صمیمیم.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2738

خب زیاد عجیب نیست

یه بخش زیادی از وقتشون صرف ارتباط با اون فرد میشه، مخصوصاً اوایل 

یعنی شما اگه تقریبن هر روز با دوستاتون در ارتباط باشید و هفته ای دو بار باهاشون برید بیرون، بعد عاشق شدن هم باز به همین اندازه با دوستاتون در ارتباطید؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
خب زیاد عجیب نیست یه بخش زیادی از وقتشون صرف ارتباط با اون فرد میشه، مخصوصاً اوایل  یعنی شما ...

بله به هر حال روزی یه ساعت وقت میشه باهاشون حرف بزنم

هفته ای ی با ر وقت میشه بیرون برم

منممممممممممممممممممم هر شب میومد دنبالم بریم بیرون خودش هماهنگ میکرد شوهر کرد گم شد

بعضیا خوششون نمیاد همسرشون با رفیقای مجردش بگرده، فقط کاش این مسئله رو رک و پوست کنده بگن به آدم نه اینکه کلا بپیچونن و یهو قطع رابطه کنن، والا، دشمن که نبودیم اینطوری میکنین، دوست بودیم ناسلامتی. البته همه دوستام اینطوری نیستن، خیلیاشونم جنبه داشتن.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
بعضیا خوششون نمیاد همسرشون با رفیقای مجردش بگرده، فقط کاش این مسئله رو رک و پوست کنده بگن به آدم نه ...

نه والا شوهر دوست من هیچ مشکلی نداره ما سه نفری قبل دوستیشون باهم رفبق بودیم

میشناسمش

حتی شوهرش میاد خونمون به داداشم درس میداد 

یه زمانی باهم سه نفری کار میکردیم

نمیدونم یهو چی شد

2706