2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا ۳ وقت داری واگرنه خار مادر نی نی یارو میگم💓💔

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲
2738

بالاخره زودددد رسیدممم چک که نمیتونید بزنید تا باورم بشه خواب نیستم پس لایک کنید😂

نوشته بود:نمیدونم کی لازم داره این رو بشنوه ولی اگه حتی فک میکنی که هیچ مهارت یا استعداد خاصی نداری همیشه آن تایم باش.همیشه مودب باش.همیشه منظم باش.همیشه پرتلاش باش.بعد ببین چطور از همه موفق ترخواهی بود:)

۶۰ کیلو یا ۵۵

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲
2706