2737
2739

سلام. میخواستم بدون این موضوع درسته که رشته ی مشاوره درامد ناچیزی داره و سقف درامدش ۴ تا ۸ میلیونه؟ 

و این که میدونید کسی که مقطع لیسانس را در رشته ی مشاوره تحصیل میکنه میتونه فوق رو توی رشته ی روانشناسی بالینی ادامه تحصیل بده 

واقعا به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوانشناسی بهتره یا مشاوره؟

هر دوش خوبه فقط برای روانشناسی باید ۹ سال بخونی و با سابقه کار دو سال شروع کنی

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
2728
روانشناسی تا مقطع دکترا میشه ۹ سال؟ مشاوره چندساله؟

اره ۴ سال دانشگاه ۵ سال دکترا

مشاوره ۴ سال

بعدش میتونی آزمون بدی بری تو ام آموزش پرورش 

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
2738
با هر دو میشه مطب زد

خب اگه با هر دو میشه مطب زد و هر دو هم خوبن پس چرا یکی میره ۹ سال روانشناسی میخونه در صورتی که با ۴ سال میشه مشاوره خوند؟ منظورم اینه روانشناسی مزیت خاصی داره؟ ببخشید من زیاد سوال میپرسم چون انتخاب رشته دارم یکم مردد ام

خب اگه با هر دو میشه مطب زد و هر دو هم خوبن پس چرا یکی میره ۹ سال روانشناسی میخونه در صورتی که با ۴ ...

چون روانشناسی خیلیییی درآمدش بالا تره

مشاوره کم تره

روانشناسی مثل یه حقوق دان درآمد داری