2737
2734
عنوان

خواهشن بیاین داغون شدم دیگه

227 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من 18 سالمه و به شدت افسرده ام به خاطر افکار عقب افتاده تا سیکل بیشتر اجازه ندادن درس بخونم با اینکه عاشق رشته ی طراحی لباس بودم به هیچ عنوان به من توجه نمیکنن نه پدر نه مادر من فک بالاییم دندونام مشکل داره و باید عمل شه خیلیم جدیه مشکلم ولی پدرم اصلا اهمیت نمیده مادرمم که اصلا براش مهم نیست انگار یه غریبه ام براشون اونوقت میخوان برای برادرم ماشین بخرن با اینکه 20 سالشه نمیدونم شاید من فقط دختر بودنم جرممه ازدواج هم بهش فکر نمیکنم چون اعتماد به نفسم صفره اخه با این دندونام خیلی خجالت میکشممممم با اینکه تا الان 9 تا خواستگار داشتم ولی جواب منفی دادم اخه شما که نمیدونین چه وضعی داره دعا میکنم بمیرم و همه راحت شن مخصوصا خودم به شدت از همه نظر تحت فشارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الان چکار میتونیم بکنیم ؟ وقتی بمامان وبابات دسترسی نداریم. مگر اینکه با پدر ومادرت مطرح کنی و توضیح بدی که  روحیه ات خراب شده و میزان اعتماد بنفست کم شده و هزینه کنن برای زیبایی دندونهات.  دیگه دختر بودنو این مسایل رو مطرح نکن فقط خواهش کن بهر زبونی که نرم بشند. 

بچه نميخاستى جلوگيرى ميكردي خب ن اينكه بدنيا بيارىش تا الان ي  ارزو مرگ كنه..........افسوس

من یه ابجی و دوتا داداش دارم و بچه دومم ولی انگار فقط من اضافی ام 

2706