2737
2739

معمولا فصل پاکسازی پاییز زمستونه

چون پوست نازک میشه الانم آفتاب زیاده ممکنه لک شه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معمولا فصل پاکسازی پاییز زمستونه چون پوست نازک میشه الانم آفتاب زیاده ممکنه لک شه

تو پاکسازی جوش ها رو تخلیه میکنن؟؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

خاله من انجام میده

خیلی خوبه منافظ بسته پوست رو باز میکنه

‏يه وقتايی نه سياهی نه سفيد،نه دلتنگی نه غمگين و ‏نه جای خالی بقيه برات مهمه.                                         ‏فقط تو بی تفاوت ترين حالت ممكنی....

ممنون میشم یه توضیح درباره پاکسازی پوست بدید ، اینکه کجا باید انجام بشه و هزینه ش و چند جلسه و اینکه لک بارداری و از بین میبره؟

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
تو پاکسازی جوش ها رو تخلیه میکنن؟؟

نمیدونم عزیزم اما من میخواستم برم یه آدم باتجربه بهم گفت فصلش تابستون و بهار که آفتاب زیاده نیست

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738

خودتون یه دستگاه میکرودرم بگیرین هفته ای یک بار انجام بدین قبلش بخور گرم بدین حسابی صورت بعدم دستگاه استفاده کنید بعدش یکی دوتا ماسک ابرسان یا لایه بردار بزنید به صورتون بعدش با یه تیکه یخ قشنگ ماساژ بدین .به جای اینکه هر دفعه ۲۰۰ به بالا بدین ارایشگاه خودتون دستگاهش بخرین 

خودتون یه دستگاه میکرودرم بگیرین هفته ای یک بار انجام بدین قبلش بخور گرم بدین حسابی صورت بعدم دستگاه ...

دستگاه میکرودرم چند هست؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
خودتون یه دستگاه میکرودرم بگیرین هفته ای یک بار انجام بدین قبلش بخور گرم بدین حسابی صورت بعدم دستگاه ...

جوش ها رو تخلیه میکنه؟

متفاوت قیمتش والا من پارسال خریدم ۶۰۰ از دی جی کالا خریدم خیلی هم راضی هستم مکشش فوق العاده هفته ای ...

مارکش چیه؟؟؟

2706