2733
2739

۴سال قهر بودیم چون ب شوهرم من بچم توهین و فحش دادن....

اما شوهرم جدیدا حرف میزنه باهاشون برادرش میره پیشش میشینن رابطشون خوب شده ....اما من خیلی کینه ایم نمتونم فراموش کنم حرفا کارشونو برشکستم شدن میخان سمت ما خونه بگیرن چکاکنم این کینرو از دلم دور کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خودت ضرر میزنی اگع ببخشی ارامش میاد سراغت راحت میشی اگه کینه تو دلت باشه همش فکر اونارو میکنی از زندگی لذتی نمیبری حتما ببخش بخاطر خدا وارامش خودت🤍

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       
2738

به این فکر کن اگه خواهر خودت یا بردارت اینکارو کرده بودن بازم واکنشت این بود؟

زن ها را بایداز حالت نگاهشان شناختزن های شکننده ترنگاه گستاخ تری دارنداین زن ها خوب میدانندهرقدرچشم هایشان سرکش ترباشدقلبشان بیشتردرامان میماند🥲

منم خودم خیلی کینه ای هستم کسی بدی در حقم کنه مگه روز قیامت برسه و به فکر حساب کتابم باشم تا فراموشش کنم ولی خیلی عادت بدیه  از درون آدم رو میخوره و فقط به خود آدم آسیب میزنه یه جا خوندم کینه به دل گرفتن دقیقا عین این میمونه که خودت یه جام زهر بخوری و انتظار داشته باشی طرف مقابلت بمیره