2733
2739

اکثر آدما تو زندگیشون سخت تلاش میکنن اما چرا از بین این همه نهایت ۱۰ درصدشون به پول و ثروت میرسن؟!!! 

کاربری متعلق به دونفر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب پس چی لازمه؟ 

شانس

حرف کلیشه ای نمی زنم

واقعاً شانس خیلی تأثیر داره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

چون ک شانس تعیین کننده کل جهانه

ما ادم خوش شانسی داریم که بدون تلاش پولداره

ما ادم بد شانس داریم با تلاش بی پوله

ما ادم خوش شانسی داریم که با تلاش پولداره

و /...

و همشونم یک راهو رفتن

شانس تعیین کنندس

کره زمین همون گوی شانسه ما هم کاغذاش

ی دایی دارم دست ب خاک میزنه طلا میشه .نمیدونم چرا اینجوریه بگیم شم اقتصادی و اینا داره هم نه ی مرد ساده تقریبا میشه گفت بی سواد

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 

تلاش فقط کافی نیست مثل اینه تو هزار بار یه فلکه رو دور بزنی دلیل نمیشه چون تلاش کردی به مقصد برسی... و تازه درست میرسی سر جای اولیت ،برای موفقیت ،جسارت ،تلاش،هوش و تجربه لازمه نه فقط تلاش باید راهشو بلد باشی

دختری از جنس باران بی صدا در خود میبارد :)
2706