2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم فقط توکل کن به خدا اصلا اجازه نده دست بزنن بهت منم تو ۱۲ هفته افتادم به خونریزی جوریکه مثل پ ...

خدا حفظ کنه گل پسرتو، من خودم قرص خوردم دوتا زیرزبونی😔😔😔😭😭😭

2742

منم تو ۶ هفته خونریزی کردم با شیاف ک استراحت برطرف میشه . حالا اگه قرص خوردی نگران نباش انشالله که سقط نشده

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2740
نه مثل پریودی، مامای اخری که معاینه کرد یه مشت خون رقیق دستش بود😔😔😔

نزار معاینه بشی دختر، همبن معاینه خطر بیشتری داره

استراحت مطلق باش تا صبح که بری سونو

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
۵ تا بیمارستان رفتم همشون گفتن متخصص زنان نیست فقط ماما هست ماما هم یه وجب دستشو فرو کرد بعد گفت تا ...

معاینه کرد ماما!کار خیلی خطر ناکی انجام داده بااین کارش که حتما بچه صقد میشه

2706